Italijos čempionate triuškinančią pergalę iškovojo Sasario „Dinamo“ (6-8) komanda su Eimantu Bendžiumi.

Ši svečiuose 99:74 (20:16, 32:24, 24:18, 23:16) susitvarkė su Emilijos Redžo „Unahotels“ (3-11) krepšininkais, kurių gretose rungtyniauja Osvaldas Olisevičius.

E.Bendžius per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo atšokusį kamuolį, išprovokavo pražangą, kartą pats prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo tarpu O.Olisevičius ant parketo praleido 24 minutes, per kurias pasižymėjo 10 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 3 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 3 pražangomis ir 6 naudingumo balais.

Nugalėtojams 25 taškus įmetė Geraldas Robinsonas (9/9 dvit., 10 rez. perd., 38 n. b.), 16 pridėjo Ousmane‘as Diopas.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias su 17 taškų buvo Mikaelis Hopkinsas, po 11 pelnė Sacaras Animas ir Andrea Cinciarini (13 rez. perd., 5 kld.).