Toliau be pergalių Europos taurės turnyre lieka Panevėžio „Lietkabelis“ (0-3). Nenado Čanako auklėtiniai C grupės rungtynėse namie neturėjo jokių vilčių prieš Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-1).

Rusijos klubas stipresnis buvo 105:76 (27:13, 32:26, 23:11, 23:26). Susitikimą stebėjo vos 748 žiūrovai.

„Lokomotiv“ savo pranašumu neleido suabejoti nuo pirmų rungtynių minučių - pirmąjį kėlinį laimėjo 27:13 ir vėliau tik didino pranašumą.

„Lokomotiv“ užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (36-22) ir daug tiksliau atakavo iš toli. Rusų ekipa realizavo 11/25 trit. (44 proc.), kai „Lietkabelis“ vos 8/28 (28,6 proc.).

Abu lietuviai mačą pradėjo starto penkete. M. Kalnietis per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

M. Kuzminskas per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: M. Maričius 15, P. Valinskas 13, M. Normantas ir G. Masiulis po 12, V. Lipkevičius 9.

„Lokomotiv“: J. Crawfordas 20, A. Williamsas 17, K. Hervey 13, M. Kuzminskas 11.