Jau antrąją nesėkmę Italijos čempionate patyrė lietuviškasis Milano „Armani Jeans“ klubas, išvykoje 100:104 (23:19, 23:23, 11:22, 21:14, 22:26) nusileidęs Antano Kavaliausko atstovaujamai Kazertos „Pepsi“ komandai.

A. Kavaliauskas per 13 minučių į varžovų krepšį įmetė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 2/2 baudų) bei prasižengė 2 kartus.

Nugalėtojams Ebi Ere surinko 31, Jermaine'as Bowersas – 25, Fabio Di Bella (7 atk. kam.) - 21 tašką.

Pralaimėjusiems Marijonas Petravičius per 26 minutes pelnė 17 taškų (7/9 dvitaškių, 3/3 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius ir prasižengė 5 kartus.

Jonas Mačiulis aikštėje praleido 31 minutę, surinko 10 taškų (4/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius bei prasižengė 5 kartus.

Morrisas Finley (8 atk. kam., 5 rez. perd.) „Armani Jeans“ komandai pelnė 24, Alexas Ackeris (6 atk. kam.) - 16, Stefano Mancinelli – 13 taškų.

„Pepsi“ krepšininkai, iškovoję dvi pergales ir patyrę vieną nesėkmę, Italijos pirmenybėse žengia šeštoje vietoje. Vieną pergalę ir du pralaimėjimus savo sąskaitoje turinti „Armani Jeans“ ekipa rikiuojasi dešimtoje vietoje.