Vienuoliktąjį pralaimėjimą - ir šeštąjį iš eilės - Škotijos futbolo čempionato XXI turo rungtynėse patyrė dešimtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Edinburgo "Hearts" (20 tšk.) klubas su lietuviais, trečiadienį svečiuose net 1:4 (1:1) pralaimėjęs ketvirtojoje pozicijoje esančiai "Dundee United" (32 tšk.) vienuolikei.

Nesėkmingai susiklosčiusį mačą "Hearts" futbolininkai, kurie nelaimi jau aštuonių susitikimų iš eilės, baigė aštuoniese: raudonos kortelės parodytos Mariui Žaliukui (70 min.), Lee Wallace`ui (87 min.) ir Michaelui Stewartui (90 min.).

"Hearts" gretose visas 90 minučių žaidė tik Andrius Velička (23 min. buvo įspėtas). Saulius Mikoliūnas rungtyniavo iki 81 minutės, o Deividas Česnauskis - nuo 34 minutės.

Svečių gretose pasižymėjo Christophe`as Berra (37 min.).

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Barry Robsonas (23 min., 70 min. iš 11 m baudinio ir 88 min. iš 11 m baudinio), vieną Noelas Huntas (84 min.).

Kaip pranešama, Lietuvos verslininkui Vladimirui Romanovui priklausantis Edinburgo "Hearts" futbolo klubas vėl ieško naujojo vyriausiojo komandos trenerio.

Iki šiol "Hearts" vienuolikei vadovavusį sporto direktorių Anatolijų Korobočką laikinai paketė jo asistentas Stephenas Frailas.

Pasak klubo svetainės internete, pirmenybės bus teikiama kvalifikuotam specialistui, turinčiam darbo britų futbole patirties.

A. Korabočka ir S. Frailas greičiausiai liks "Hearts" komandoje ir bus naujojo vyriausiojo trenerio asistentais.

Škotijos futbolo čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Glazgo "Celtic" (43 tšk.) klubas, dviem taškais lenkiantis antroje vietoje esančią bei du susitikimus atsargoje turinčią Glazgo "Rangers" vienuolikę.

Trečiojoje pozicijoje su 35 taškais lieka "Motherwell" komanda.

Kitų trečiadienio rungtynių rezultatai:

"Aberdeen"   - "Inverness Caledonian Thistle" ;   1:0 (0:0)
"Kilmarnock" - "Falkirk"                         0:1 (0:1)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12."Gretna"                       19  2 4 13  16:43  10

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 14 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo "Celtic").