Pergalę Europos taurės rungtynėse iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (7-2) su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku.

Lietuvių klubas svečiuose 106:100 palaužė Andoros „MoraBanc“ krepšininkus.

M.Kuzminskas per 33 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po dukart suklydo ir prasižengė.

M.Kalnietis per 27 minutes surinko 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo pražangą, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams po 23 taškus surinko Jordanas Crawfordas ir Kevinas Hervey, 20 pelnė Willas Cummingsas.

Pralaimėjusiems Haukuras Palssonas surinko 21 tašką.