Antrąją nesėkmę Europos taurės F grupėje patyrė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (0/2) ekipa, išvykoje 84:96 (12:27, 27:34, 32:13, 18:22) nusileidusi Trento „Dolomiti Energia“ (1/1) klubui.

Rusijos ekipa tragiškai pradėjo rungtynes, atsiliko 20:48, o po dviejų kėlinių vis dar buvo gilioje duobėje 39:61. Tiesa, rūbinėje persigrupavusi komanda sugebėjo atsitiesti ir ketvirtojo kėlinio pradžioje iš skirtumo paliko vos du taškus (73:75).

Likus vienam žingsniui iki rungtynių perlaužimo Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai sustojo, skirtumas tarp komandų vėl ūgtelėjo ir Italijos ekipa išlaikė pergalę savo rankose.

Mantas Kalnietis svečiams per 26 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas per 20 minučių surinko 12 taškų (2/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 8/11 baudų metimų), atkovojo kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Lietuviai buvo naudingiausi komandoje, o jiems geriausiai talkino 20 taškų surinkęs Jordanas Crawfordas (8/18 metimų, 5 atk. kam.), 13 pridėjo Willas Cummingsas, 10 – Kevinas Hervey (2/8 tritaškių, 5 atk. kam.).

Nugalėtojams 25 taškus surinko Luke‘as Maye‘us (15 atk. kam., 3/9 tritaškių), 17 – Jacorey Williamsas (9 atk. kam.), 14 – Jeremy Morganas (3/7 tritaškių, 5 rez. perd.), 12 – Gary Browne‘as, 10 – Victoras Sandersas.