Panevėžio „Lietkabelis“ (6-4) pirmąjį kėlinį laimėjo net 30:13 ir taip padėjo pamatus lengvai pergalei Saulės mieste – Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose „Šiaulius-7bet“ (3-9) sutriuškino 97:74 (30:13, 18:15, 19:23, 30:23).

Svečiai iš Panevėžio mačą pradėjo spurtu 8:0, o kėlinio viduryje jau turėjo dviženklį pranašumą 19:8.

Nesustabdomai puolime žaidę panevėžiečiai kėlinio pabaigoje pridėjo dar vieną spurtą 9:2 bei atitrūko 30:13. Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ apsukų nesumažino ir įpusėjus susitikimui varžovus triuškino 48:28.

Po pertraukos Antano Sireikos kariauna kiek sumažino atsilikimą, tačiau Panevėžio klubas ketvirtajame kėlinyje vėl įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 18 (6 atk. kam.), Nemanja Bezbradica 15, Eimantas Stankevičius ir Jonathanas Elmore'as (8 rez. perd.) po 9, Donatas Sabeckis 8.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 18, Vytenis Lipkevičius 16 (8 atk. kam.), Karolis Giedraitis 14, Kristupas Žemaitis (7 rez. perd.) ir Djorde Gagičius po 12, Panagiotis Kalaitzakis ir Grantas Vasiliauskas po 8.