LFF viceprezidentu slapta išrinktas kriminalais garsėjęs Pukelis-Švinius Nesutiko vienetai

Lietuvos futbolo federacija (LFF) antradienį surengė Eilinę konferenciją. Jos metu už uždarų durų svarbiausi šalies futbolo žmonės išrinko naują federacijos viceprezidentą – juo tapo su kriminaliniu pasauliu anksčiau sietas Arūnas Pukelis, geriau žinomas Šviniaus pravarde.

Tauragės rajono futbolui vadovavęs A. Pukelis-Švinius viceprezidentu buvo išrinktas slapto balsavimo metu Vilniaus „Crowne Plaza“ viešbutyje.

„Kaip žmogus esu pilnas sentimentų. Ne viskas man patinka, kas rašoma žiniasklaidoje. Tai liečia mane ir mano šeimą, bet aš turiu tai išgyventi“, – po balsavimo rezultatų paskelbimo sakė A. Pukelis.

Nuo šios dienos A. Pukelis bus atsakingas už LFF Vykdomojo komiteto priskirtas funkcijas.

Prireikus, jis pavaduos prezidentą Tomą Danilevičių ir tiesiogiai atstovaus federacijai UEFA, FIFA ir kitose institucijose.

A. Pukelis tapo antruoju LFF viceprezidentu. Viso jų mūsų šalies futbole yra trys: pirmasis – salės futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius, trečiasis – Alytaus apskrities futbolo federacijos vadovas Gediminas Daukšys.

Antradienį į balsavimui skirtą kambarį, kurį akylai ir rūsčiu žvilgsniu prižiūrėjo „drūtas“ apsaugos darbuotojas, konferencijos dalyviai ėjo po vieną. Visi balsavime dalyvavę delegatai rinkosi iš vieno kandidato – ant balsavimo lapelio jie matė tik A. Pukelio-Šviniaus pavardę.

Konferencija vyko be žiniasklaidos atstovų. LFF nutarimu žurnalistams ir fotografams konferencijos salėje lankytis buvo uždrausta – jiems buvo skirtas atskiras kambarys, iš kurio teko stebėti tiesioginę transliaciją socialiniame tinkle „Facebook“.

Balsavime viso dalyvavo 71 delegatas. Už pasisakė 60 balsavusiųjų. Prieš pasisakė 11 delegatų. Sugadintų biuletenių nerasta.

Viso viceprezidento rinkimai truko daugiau kaip dvi valandas. 

„Toks jausmas, kad Popiežių renka“, – rašė vienas transliacijos žiūrovų.

A. Pukelis ir be viceprezidento pareigų turi didelę įtaką LFF daromiems sprendimams.

Prieš kelerius metus jis pateko į LFF Vykdomajį komitetą, taip pat šiuo metu yra ir LFF stadiono, esančio prie Vilniaus autobusų stoties, valdybos narys. 

REKLAMA

A. Pukelis šiuo metu valdo nekilnojamojo turto, transporto, logistikos, mašinų ir žuvies pramonės įmones.

Anksčiau jis buvo siejamas su kriminaliniu pasauliu, jam ne kartą mesti kaltinimai turto prievartavimu.

Bene skambiausia istorija nuaidėjo 2014-aisais, kuomet Šviniumi vadinamas vyriškis į automobilio bagažinę įmetė Henriko Daktaro sūnų Enriką, jį vežė į užmiestį, o vėliau, kartu su bendraminčiais, jį sumušė.

E. Daktarui buvo sulaužytas delnikaulis, nuskelti keturi dantys, praskelta kakta, padarytos kraujosruvos paakiuose ir ausyse bei traumuotos kojos.

Tuo metu kalbėta, kad taip A. Pukelis atkeršijo E. Daktarui, kuris neva įžeidė jo žmoną Džordanos Butkutės koncerto Kaune metu.


Rašyti komentarą...
o
o as galvojau
2019-04-30 16:48:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad lt futbolas zemiau krist nebegali o cia va tau kad nori:D
Atsakyti
-1

a
artistas
2019-04-30 18:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas jis toks tad pukelis?
Atsakyti
0

A
Apklausa
2020-10-07 11:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asmenine nuomone, tai beveik nulis, kai pareiškia nuomonę daug žmonių ir ji panaši vienu į kitus o gal tapati, tai jėga. Yra pareiškusiu ir pritariusiu ir tokiai nuomonei ,, ar ilgai dar pukelis terorizuos visuomenę,,?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų