Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:2 neatsilaikė prieš „Mainz“ futbolininkus.

Jonathanas Burkardtas jau 3-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0.

Robinas Quaisonas 37-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Robertas Lewandowskis 94-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Pergalė bavarams šiandien būtų garantavusi jau devintąjį Vokietijos čempionų titulą iš eilės.

Tuo tarpu itin reikalingą pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri svečiuose 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“ futbolininkus.

Paulo Otavio jau 6-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Erlingas Haalandas 12-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Manuelis Akanji 53-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Jude‘as Bellinghamas antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Borussia“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

E.Haalandas 68-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 2:0.