Russellas Westbrookas po šlaunies traumos sugrįžo į rikiuotę, tačiau teko verstis be kito vedlio – Anthony Daviso.

Be šio pagalbos Los Andželo „Lakers“ (0-5) komanda išvykoje 102:111 (25:28, 27:24, 23:26, 27:33) neatsilaikė prieš Minesotos „Timberwolves“ (4-2) krepšininkus.

R.Westbrookas pirmą kartą šį sezoną rungtynes pradėjo nuo suolo. Per 33 minutes amerikietis pasižymėjo 18 taškų, 8 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, 3 rezultatyviais perdavimais, blokuotu metimu, bet padarė 5 klaidas.

Praktiškai visą mačą priekyje buvo aikštės šeimininkai. Pastarieji kiek atitrūko jau pirmajame kėlinyje (19:10) ir nuo to momento valdė situaciją aikštėje.

Nors svečiai iš Los Andželo rankų nenuleido ir išsaugojo kovinį atstumą, o galiausiai trečiajame kėlinyje ir persvėrė rezultatą (55:54), bet perlaužti rungtynių eigos nepavyko.

Dar prieš lemiamą kėlinį Minesotos ekipa susigrąžino 9 taškų pranašumą (61:70), o ketvirtajame jį didino iki dviženklio (84:94).

Saugų atstumą iki pat susitikimo pabaigos išlaikę aikštės šeimininkai pergalės iš rankų jau nepaleido – 102:111.

Įdomu tai, kad „Lakers“ kartu su  Domanto Sabonio Sakramento „Kings“ (0-4) yra vienintelės komandos visoje NBA lygoje, kurioms šiame sezone dar nepavyko pasiekti nė vienos pergalės.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28 (9/18 dvit., 1/6 trit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Russellas Westbrookas 18 (8 atk. kam., 5 kld.), Troyus Brownas (4/6 trit., 8 atk. kam.) ir Austinas Reavesas (7 atk. kam.) po 12, Kendrickas Nunnas 9.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 29 (8/14 dvit., 3/8 trit., 4/6 baud.), Rudy Gobertas 22 (21 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Taureanas Prince‘as 13, D‘Angelo Russellas 11 (4/15 met., 7 rez. perd., 6 per. kam.).