Labanauskas pralaimėjo penktam geriausiam pasaulio žaidėjui

Boltone (Anglija) ketvirtadienį duotas startas naujajam „Players Championship“ smiginio turnyrų sezonui. 2021 m. šiuose turnyruose matysime ir vienintelį PDC turo „kortą“ turintį lietuvį Darių Labanauską (PDC-43).

Pirmojo turnyro burtai lietuviui nebuvo parankūs. Pirmajame rate D.Labanauskas susitiko su vienu geriausių planetos žaidėjų anglu Nathanu Aspinallu (PDC-5) ir nusileido jam rezultatu 3:6. Įdomu tai, kad D.Labanauskas šiame mače rinko didesnį trijų strėlyčių taškų vidurkį (90,1 prieš 89,8), tačiau ir to buvo per maža. Lietuvis realizavo tik 3 iš 9 galimybių vienu metimu laimėti legus, o anglas – 6 iš 16.

Pernai D.Labanauskas ir N.Aspinallas žaidė prestižiniame „World Series of Darts Finals“ turnyre. Tada lietuvis pralaimėjo rezultatu 1:6.

Per artimiausias 3 dienas Boltone bus sužaisti dar 3 „Players Championsip“ kategorijos turnyrai. Kitą savaitę D.Labanauskas ruošiasi startuoti viename iš svarbiausių turnyrų – „UK Open“, kurio prizų fondą sudarys 450 tūkst. svarų sterlingų (apie 521 tūkst. eurų).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų