„La Liga“ pirmenybių sezono finiše – „Real“ lygiosios su „Athletic“

„Barcelona“ patyrė nesėkmę, atnaujinta 00.04 val.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Bilbao „Athletic“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Mikeliui Vesga 10-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Viniciusas Junioras 25-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį.

Yuri Berchiche 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Thibautas Courtoisas.

Oihanas Sancetas 49-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Athletic“ ekipą į priekį 1:0.

Inaki Williamsas 57-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau T.Courtoisas sėkmingai apgynė saugomus vartus.

Karimas Benzema 72-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą 1:1.

V.Junioras 79-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrygo 89-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Madrido ekipai pasibaigu mačui išlydėjo žaidėjus, kurie sužaidė paskutinį savo mačą vilkint klubo marškinėlius, tarp kurių buvo ir 14 sezonų komandoje žaidęs Karimas Benzema.

Tuo tarpu „Atletico“ paskutines šio sezono rungtynes su „Villarreal“ futbolininkais baigė lygiosiomis 2:2.

Nicolas Jacksonas 9-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Villarreal“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Angelis Correa 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Stefanas Savičius 43-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

A.Correa 56-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir persvėrė rezultatą „Atletico“ ekipos naudai 2:1.

Axelis Witselis 71-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Atletico“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Jorge Pascualis 92-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

Pralaimėjimą paskutiniame turė patyrė nugalėtojų titulą jau anksčiau užsitikrinusi „Barcelona“, kuri 1:2 turėjo pripažinti „Celta Vigo“ pranašumą

Franckas Kessie 11-ąją minute pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Gabri Veiga 42-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Celta Vigo“ šiame susitikime į priekį 1:0.

F.Kessie 54-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Netrukus tas pats G.Veiga 65-ąją minutę fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininku ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Ansu Fati 79-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2, bet šeimininkai vėliau apsigynė ir šventė pergalę.