Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą.

Jaume Costa 16-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Mallorca“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Alvaro Morata 21-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Antoine‘as Griezmannas 40-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Predragas Rajkovičius atrėmė kamuolį.

Thomas Lemaras 73-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

A.Morata 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau P.Rajkovičius dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.