Egipte vykstančio antrojo 2014 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etapo moterų varžybas penktadienį laimėjo 30-metė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Olimpinė ir pasaulio čempionė surinko 1328 taškus ir 3 taškais aplenkė prieš lemiamą bėgimo ir šaudymo dvikovės rungtį pirmavusią lenkę Oktawią Nowacką.

Trečią su 1321 tašku liko kinė Qian Chen.

L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė buvo antra fechtavimosi (250 tšk.) rungtyje, tenkinosi tik 21-a pozicija plaukimo (277 tšk.) distancijoje ir tik 20-ta - jojimo (290 tšk.) varžybose bei užėmė antrąją vietą bėgimo ir šaudymo dvikovėje (511 tšk.).

Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė su 1302 taškais liko penkta.

Geriausiai iš lietuvių atrankos varžybose startavusi 20-metė Karolina Gužauskaitė finale surinko 1272 taškus ir užėmė vienuoliktąją vietą, o 24-erių metų Lina Batulevičiūtė su 1264 taškais užėmė tryliktąją vietą tarp 36-ių finalo dalyvių.

Šeštadienį vyrų finalinėse varžybose startuos 21-erių metų Lukas Kontrimavičius.

Naujienu agenturos BNS informacija atgaminti visuomenes informavimo priemonese bei interneto tinklalapiuose be raљtiљko UAB "BNS" sutikimo draudћiama