Kuklumu spinduliuojantys broliai Lekavičiai: Lino autoritetas ir Luko sėkmė

Spalio 3 diena. Prienai. Linas ir Lukas Lekavičiai pirmą kartą rungtyniavo vienas prieš kitą oficialiose rungtynėse. Šios akistatos krepšinio aikštelėje broliai nesureikšmina, nors teigia kad jausmas buvo įdomus. Krepšininkai aikštelėje praleido tiek pat laiko – 8 minutes ir 28 sekundes, surinko po 3 naudingumo balus, o pergalę iškovojo Luko ekipa.

„Mes su broliu kartu žaidžiame ir vasarą, todėl čia bus eilinės rungtynės. Stengsimės garbingai kovoti, o atsiradus galimybei – ir pasigrumti dėl pergalės. Aikštėje aš tiesiog dirbu savo darbą, o kad kartu lakstys ir brolis – net nelabai pagalvojau“, – tąkart prieš dvikovą kalbėjo Linas.

Lietuvos rinktinės ir „Žalgirio“ garbę ginantis Lukas brolių žaidimą stebėjo nuo mažų dienų ir jo noras lygiuotis į juos lėmė jo pasirinkimą žaisti krepšinį.

„Būdamas mažas visada eidavau su vyresniais į lauko aikštelę, žiūrėdavau kaip jie žaidžia, o pats šalia mušinėdavau kamuolį. Nežinau ar buvo toks atvejis, kad įveikčiau brolį. Aišku pasigalinėjame, ypač vasaromis, kai būna daugiau laisvesnio laiko pažaidžiame, bet labai neatkreipiu dėmesio kas laimi“, – LKL TV teigė Lukas.

REKLAMA

Linas džiaugėsi, jog po klajonių Rusijoje grįžo į Lietuvą ir dažniau galės pabendrauti su broliu.

„Dabar galėsiu dažniau paskambinti broliui ir paklausti informacijos apie kurį nors krepšininką. Kaip jis žaidžia, į kurią pusę veržiasi, bus lengviau analizuoti“, – šypsosi Linas.

Nors Lukas jau turi patirties Eurolygoje, tačiau patarimų vyresniam broliui nedalina.

„Neturiu teisės duoti pastabų, brolis daug vyresnis, daugiau matęs visko. Nesvarbu, kad žaidžiau Lietuvos rinktinėje ar Eurolygoje, dar tikrai neturiu tokios teisės“, – kuklinosi „Žalgirio“ gynėjas.

LKL TV interviu su broliais Lekavičiais:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų