Sekmadienio vakarą sausakimšame „Poljud” stadione Splito „Hajduk“ klubas priėmė vienus iš Kroatijos čempionato lyderių „Osijek“. Nors „Hajduk“ fanai bandė užvesti savo komandą, Valdo Dambrausko auklėtiniai strigo puolime ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0.

„Hajduk“ rungtynes pradėjo kontroliuodami kamuolį ir rengdami pozicines atakas, tačiau iki paskutinio smūgio kelių nerado. Tuo tarpu „Osijek“ pasirinko kontratakų taktiką. Nors nuo pirmų kontratakų „Hajduk“ apsigynė, bet sužaidus dešimt minučių varžovai išprovokavo pražangą „Hajduk“ baudos aikštelėje ir į V. Dambrausko auklėtinių vartus buvo paskirtas baudinys.

Prie kamuolio stojęs Damjanas Boharas realizavo baudinį, bet teisėjas liepė pakartoti smūgį, nes jo komandos draugas per anksti įbėgo į baudos aikštelę. D. Boharas dar kartą stojo mušti baudinio, bet šįkart „Hajduk“ vartininkas Lovre Kaliničius jį įspūdingai atrėmė ir išsaugojo sausus vartus.

Sužaidus beveik pusvalandį V. Dambrauskas turėjo atlikti priverstinį keitimą, nes Janas Mlakaras patyrė traumą. Keitimas buvo atliktas, bet tai „Hajduk“ komandos žaidimo nepagyvino, o kamuolio kontrolės į pavojingesnius epizodus paversti nepavyko. Taip iki pertraukos įvarčių neįmušė nei šeimininkai, nei svečiai.

Antrajame kėlinyje komandos toliau sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas, tad sužaidus kiek daugiau nei valandą V. Dambrauskas atliko du keitimus. Beveik iškart po jų „Hajduk“ turėjo gerą šansą, bet smūgiavo šalia virpsto.

Tuo metu „Osijek“ situacija pasikeitė 71 minutę. Už ginčus su teisėjais raudoną kortelę gavo ir aikštę palikti turėjo vyriausiasis „Osijek“ treneris Nenadas Bjelica.

Visgi tai „Hajduk“ komandai taip pat nepadėjo. Aikštės šeimininkai gausiai palaikomi savų žiūrovų per antrąjį kėlinį sugebėjo atlikti vos vieną smūgį į vartų plotą, bet jis buvo atremtas. Tuo metu varžovai per likusį laiką kelis kartus smūgiavo pavojingai, bet „Hajduk“ vartininkas sugavo visus kamuolius.

Rungtynės galiausiai pasibaigė nulinėmis lygiosiomis. „Hajduk“ tai jau antrosios lygiosios iš eilės, o V. Dambrauskas išlieka vis dar be pralaimėjimų.

Po šių lygiųjų „Hajduk“ su 35 taškais lieka ketvirtoje vietoje, o skirtumas iki „Osijek“, „Rijeka“ ir Zagrebo „Dinamo“ klubų išlieka 5 taškai.