8
Mačo akimrka. (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio futbolo čempionato A grupės mūšyje nugalėtojas nepaaiškėjo. Mačas tarp Nyderlandų ir Ekvadoro baigėsi taikiai 1:1 (1:0).

8

Nyderlandų rinktinėje jau pačioje mačo pradžioje išsiveržė į priekį, kai 6-ąją minutę įvartį pelnė jaunasis talentas puolėjas Cody Gakpo, atlikęs puikų smūgį iš už baudos aikštelės ribų.

Žaidimas tuomet kurį laiką buvo gana ramus, bet Ekvadoras netrukus sukūrė kelis pavojingus momentus.

Sykį Ennerio Valencios smūgį atlaikė Nyderlandų vartininkas, pačioje kėlinio pradžioje Ekvadoras dar pelnė įvartį, tačiau šis dėl taisyklių pažeidimo nebuvo įskaitytas.

Visgi tik prasidėjus antrajam kėliniui Ekvadoras pasiekė savo. 49-ąją minutę trečiąjį savo įvartį čempionate pelnė E. Valencia. Jis tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Čia pat Ekvadoro sirgaliai buvo priversti griebtis už galvų kadangi jų palaikoma komanda galėjo ir išsiveržti į priekį, bet G. Paltos smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

Per likusį laiką nei vienai iš rinktinių komandų įvarčių pelnyti nepavyko.

Prieš lemiamą turą Nyderlandai ir Ekvadoras turi po 4 taškus bei turi puikius šansus keliauti į kitą etapą. Bet po šių lygiųjų tapo aišku, kad šeimininkai Kataras jau nebeturi šansų pakliūti į atkrintamąsias.