„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykas rungtynes su Londono „West Ham United“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Fernandinho 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Jarrodas Bowenas 24-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „West Ham“ į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs.

J.Bowenas 45-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Jackas Grealishas 49-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Vladimiras Coufalas 69-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo jau lygus 2:2.

Riyadas Mahrezas 86-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Man City“ po 37 sužaistų rungtynių turi surinkęs 90 taškų ir išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Liverpool“ su 86 taškais žengia antras ir alsuoja į nugarą, tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.