Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 5:2 sutriuškino Menchengladbacho „Borussia” futbolininkus.

Donyellas Malenas jau 5-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Jude’as Bellinghamas 18-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Sebastienas Halleris 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0. Pastarasis netrukus dar kartą nuginklavo vartininką ir susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Ramy Bensebaini 75-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir šiek tiek sušvelnino rungtynių rezultatą 1:4.

Larsas Stindlis 76-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Karimas Adeyemi 80-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sėkmingai sustabdė varžovas ir ataka nutrūko.

LStindlis 86-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir susitikimo rezultatas tapo 2:4.

Giovanni Reyna per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį, o Dortmundo klubas iškovojo pergalę rezultatu 5:2.

Dortmundo „Borussia“ su 67 taškais rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Bayern“ atsilieka vienu tašku. Tuo tarpu Menchengladbacho „Borussia” su 39 taškais žengia vienuolikta.