KMT saugumui užtikrinti testuojamas visas arenos personalas paaiškėjo komentatoriai

Lietuvos krepšinio mėgėjų artėjantį savaitgalį laukia tikras desertas – vasario 13-14 dienomis vyks Karaliaus Mindaugo taurės finalinės kovos, „snaiperio“ konkursas ir Karalienės taurės finalas. Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, koronaviruso testai bus atlikti visam Panevėžio „Cido“ arenos personalui.

Karaliaus Mindaugo taurė gimė 2016 metais, sujungus iki tol rengtas Lietuvos krepšinio lygos taurės varžybas ir LKL „Žvaigždžių dienas“. Iki šiol turnyro finalinės kovos du kartus vyko Vilniuje, dukart – Klaipėdoje ir vienąkart – Kaune, tačiau šiemet taurės finalinis etapas pirmą kartą vyks Panevėžyje.

„Bendradarbiaudami su Panevėžio miesto savivaldybe, jau ne vienerius metus kalbame su Lietuvos krepšinio lygos vadovais dėl Karaliaus Mindaugo taurės, todėl džiaugiamės, jog po ilgų diskusijų buvome išgirsti ir pasirinkti finalinėms kovoms, kad ir šiais neįprastais metais“, - teigė „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas taip pat džiaugėsi LKL miesto pasirinkimu: „Panevėžys dėl savo sportininkų meistriškumo ir išvystytos sporto infrastruktūros vis dažniau tampa įvairių nacionalinių ir tarptautinių turnyrų bei čempionatų, jų etapų ar net finalų lokacija. Labai džiugu, kad ir finalinis Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapas vyks mūsų mieste“.

„Matome, kaip dabartinė situacija koreguoja visuomeninį gyvenimą, tačiau esu tikras, kad nei koronavirusas, nei karantinas nesumažins mūsų meilės krepšiniui ir neatims galimybės pasidžiaugti stipriausių Lietuvos krepšinio klubų kovomis“, – optimizmo nestokojo R. Račkauskas.

Šįmet turnyro finalinės kovos yra unikalios ne tik tuo, jog vyks naujoje vietoje, bet ir tuo, jog salėje, dėl esamų karantino ribojimų, renginio negalės stebėti žiūrovai. Nepaisant to, Panevėžio „Cido“ arena įtemptai ruošiasi turnyrui ir skiria ypatingą dėmesį visų dalyvausiančių žmonių saugumui.

„Labai laukiame ir ruošiamės šiam puikiam renginiui. Jaučiamės atsakingi už turnyro sėkmę ir saugumą lygiai tiek pat, kiek ir taurės organizatoriai, todėl koronaviruso testus pasidarys visas personalas, už kurį esame atsakingi – arenos administracija, valymo paslaugas tiekiančios įmonės darbuotojai, apsaugos darbuotojai ir renginio metu dirbsiantys inžinieriai“, – teigė „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

REKLAMA

„Esame viena geriausių arenų Lietuvoje ir kokybiškais renginiais tikrai nenusileidžiame kitoms didžiosioms šalies renginių vietoms, todėl net neabejoju, kad ateityje Karaliaus Mindaugo taurę Panevėžyje išvysime ir vėl, tik tąkart – su sirgaliais salėje. Panevėžio „Lietkabelis“ šiame turnyre jau buvo iškovojęs sidabrą ir triskart – bronzą, todėl tikimės, jog namų sienos klubui suteiks jėgų kovoti dėl aukso“, – pridūrė T. Inčikas.

Taurės pusfinalyje šeštadienį 14 val. susitiks Utenos „Juventus“ ir Panevėžio „Lietkabelis“, o po to, 16:30 val., dėl kelialapio į finalą varžysis Kauno „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Sekmadienį taurės varžybas pradės 14:45 val. vyksianti kova dėl trečiosios vietos, tuo metu didysis finalas bus žaidžiamas 17:50 val.

Baigėsi ir visą praėjusią savaitę vykę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo komentatorių rinkimai baigėsi. Juose triumfavo populiariausiais sirgalių tarpe pasirodę Karolis Tiškevičius ir Vaidas Čeponis.

„Su Vaidu natūraliai gaunamės kaip šeima, labai daug laiko praleidžiam kartu. Kaip koks vyresnis ir jaunesnis broliai, nežinau kaip įvardinti. Turim natūralių jausmų – natūraliai mylim, natūraliai nekenčiam, natūraliai pykstamės, natūraliai džiaugiamės, baliavojam ir dirbam. Tas jaučiasi ir komentavime, nes jei vienas su kitu nesutinkam, mes tą iškart pasakom į eterį ir tai darom drąsiai, net susipykti galime. Bet tai nėra piktybiška, tuoj pat viską paverčiam juokais. Tą žiūrovai jaučia ir mes tarpusavy dėl to gerai jaučiamės, nes neprivalom vienas prieš kitą maivytis, galim smagiai leisti laiką. Myliu, bet negaliu į jį žiūrėti“, – apie ryšį su bičiuliu juokavo K. Tiškevičius.

„Krepšinio aistruolių palaikymas įpareigoja mane stengtis komentuoti dar kokybiškiau. Labai smagu, kad finalą komentuosiu kartu su Karoliu. Manau, mes vienas kitą suprantam iš pusės žodžio, nes dviese jau esame dirbę per daugybę rungtynių. Karolis per pastaruosius porą metų smarkiai patobulėjo. Man patinka jo profesionalus pasirengimas rungtynėms, puikus humoro jausmas“, – duoklę savo kolegai atidavė ir V. Čeponis.

Po šeštadienį vyksiančių pusfinalio varžybų krepšinio aistruolių laukia moterų krepšinis – Karalienės taurės finalo dvikova tarp Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ ir Kauno „Aistės-LSMU“ komandų, o sekmadienį vyks „snaiperio“ konkursas, kuriame susirungs taikliausi LKL tritaškių metikai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų