Kloppas užsiminė apie karjeros pabaigą

„Liverpool“ klubą į pačią futbolo viršūnę užkėlęs treneris Jurgenas Kloppas turi dar iki 2024 m. su komanda galiojantį kontraktą. 53-ejų strategas žada gerbti šio kontrakto sąlygas ir nepalikti Liverpulio, bet po šios sutarties pabaigos gali pagalvoti ir apie pasitraukimą iš futbolo.

J.Kloppas būdamas vos 33-ejų pradėjo trenerio karjerą ir šiuo metu neturi jokių planų, susijusių su trenerio darbu po 2024 m.

„Nenoriu daryti šio darbo vėlyvoje gyvenimo stadijoje. Kai tapau treneriu, būdamas 33-ejų, pasakiau sau, kad dabar prasideda 25 stipraus darbo metai. „Mainz“ klube praleidau 7,5 metų, vėliau dar 7 metus Dortmunde. Kai baigsis dabartinis kontraktas su „Liverpool“, trenerio darbe būsiu praleidęs 23,5 metų. Po dabartinio kontrakto pabaigos neturiu jokių planų“, – sakė J.Kloppas.

Su „Liverpool“ klubu vokietis jau laimėjo UEFA Čempionų lygą, UEFA Supertaurę, FIFA pasaulio klubų taurę bei Anglijos „Premier“ lygą. Su Dortmundo „Borussia“ J.Kloppas du kartus laimėjo „Bundesligą“ ir Vokietijos supertaurę bei sykį – Vokietijos taurę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų