Triuškinančiai su varžovais NBA draugiškose rungtynėse susitvarkė Sakramento „Kings“ komanda, kurios marškinėlius vilki Domantas Sabonis.

Lietuvio atstovaujama ekipa 133:86 (36:23, 29:21, 30:18, 38:24) nepaliko net menkiausios vilties Los Andželo „Lakers“ krepšininkams.

Pastarieji vertėsi be Anthony Daviso, o rungtynių metu kirkšnį susižeidė ir Russellas Westbrookas, kuris vėliau ant parketo taip ir nesugrįžo.

Skirtumas ėmė ryškėti nuo pirmųjų minučių. Jau pirmajame kėlinyje Sakramento komanda susikrovė dviženklę persvarą (36:23).

Antrasis ketvirtis „Lakers“ krepšininkams irgi nieko gero nežadėjo. „Kings“ ekipa kontroliavo situaciją ant parketo bei dar labiau atsiplėšė – 54:29.

Po didžiosios pertraukos Los Andželo klubas išvadų nepadarė. Oponentai ir toliau daužė gynybą bei rinkosi taškus. Galiausiai ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų pasiekė neregėtas aukštumas – 47 taškus (131:84).

Tokiu skirtumu rungtynės ir pasibaigė – 133:86.