Trečiadienio vakarą „7bet-Lietkabelio“ (4/3) komanda Europos taurės turnyre savoje arenoje susitiko su Brešos „Germani“ (3/4) krepšininkais. Po įtemptos kovos panevėžiečiai 79:70 (26:14; 17:22; 14:20; 22:14) parklupdė svečius iš Brešos.

Geriau rungtynėse startavo panevėžiečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui jau dvigubai lenkė varžovus. Tiksint paskutinėms pirmojo ketvirčio minutėms „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai jau turėjo dviženklę persvarą, o kėlinį 4 taškais iš eilės uždarė Benas Griciūnas (26:14).

Antrąjį ketvirtį sėkminga atkarpa pradėjo svečiai ir po kiek laiko sumažino savo atsilikimą iki vienženklio taškų skaičiaus. Tačiau varžovams per daug priartėti neleido sėkmingi Vytenio Lipkevičiaus ir Pauliaus Murausko reidai. Vėliau svečiai surengė sėkmingą atkarpą 6:0 ir į ilgąją pertrauką ėjo priartėjusi prie Panevėžio krepšininkų (43:36).

Po ilgosios pertraukos Brešos krepšininkai grįžo užsivedę. Vienintelius taškus šeimininkų gretose pirmosiomis minutėmis pelnė Gabrielius Maldūnas, tuo tarpu svečiai spurtavo ir priartėjo minimaliu skirtumu (45:44). Vėliau vyko apylygė kova, keletą kartų „7bet-Lietkabeliui“ išsiveržiant į priekį. Manto Rubštavičiaus tolimo metimo dėka po trijų kėlinių panevėžiečiai pirmavo (57:56).

Lemiamo kėlinio pradžioje svečiai buvo įgiję rekordinį pranašumą (61:57), kurį vėliau nubraukė sėkmingas panevėžiečių reidas. Nors po šio momento svečiai iš Italijos atsitiesė ir vėl trumpam įsiveržė į priekį (66:68), tačiau panevėžiečiai sudavė dar vieną smūgį ir pribaigė oponentus. Aikštės šeimininkai pelnė 13 taškų, į kuriuos svečiai atsakė tik tašku ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (79:69).

Vėliau italams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti Lietuvos ekipos pergalę – 79:70.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 13 (2/8 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud., 5 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 12, Gyorgy Golomanas ir Benas Griciūnas po 10, Vytenis Lipkevičius 9 (7 atk. kam.).

„Germani“: CJ Massinburgas ir Amedeo Della Valle (6 rez. perd.) po 14, Kenny Gabrielis 13 (10 atk. kam.), Tai Odiase 7.