„Šiaulių“ (10/18) komanda parodė įspūdingą kovingumą po didžiosios pertraukos ir pateikė staigmeną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Antano Sireikos auklėtiniai namie 97:87 (22:27, 17:26, 26:7, 32:27) nepasigailėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (19/10).

„Lietkabeliui“ šis pralaimėjimas lėmė, kad dabar pergalėmis ir nesėkmėmis jis susilygino su Utenos „Juventus“ klubu, kuris yra ketvirtas. Šiauliečiams tai jau ketvirta pergalė paeiliui „Betsafe-LKL“.

Šiaulių komanda buvo geriau pradėjusi rungtynes, tačiau jau kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą. Antrasis ketvirtis buvo puikus svečiams, jie po Gabrieliaus Maldūno, Vytenio Lipkevičiaus ir Pauliaus Valinsko taškų atitolo 45:37. Kėlinio pabaigoje skirtumą pavyko padidinti dar labiau – 53:39.

Vis tik po didžiosios pertraukos situacija keitėsi kardinaliai. Šiauliečiai surengė spurtą 10:0, taip mažindami atsilikimą, o nors Kyle’as Vinalesas pelnė taškus, Elvaras Fridrikssonas ir Kasparas Bėrzinis netrukus persvėrė rezultatą – 58:57. „Šiauliai“ pagavo gerą bangą, kėlinį laimėjo net 19 taškų skirtumu ir taip pirmavo 65:60.

Ketvirtą kėlinį tritaškiu atidarė Eimantas Stankevičius, o apsukų „Šiauliai“ nestabdė – porą tolimų metimų pridėjo Mindaugas Lukauskis, varydamas į neviltį „Lietkabelį“ – 80:63. P.Valinskas ir Panagiotis Kalaitzakis atsilikimą mažino iki vienaženklio (79:88), tačiau laikas sparčiai seko, liko pora minučių, o jų buvo per maža.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 23 (11 rez. perd.), Andy Van Vlietas 18 (7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 14, Eimantas Stankevičius ir Kasparas Bėrzinis – po 13.

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 17, Paulius Valinskas 15 (5 rez. perd.), Panagiotis Kalaitzakis 13, Gytis Masiulis 12.