Kelionių agentė iš Cristiano Ronaldo nušvilpė ketvirtį milijono svarų

Prieš dešimtmetį „Manchester United“ puolėjas Cristiano Ronaldo prarado 250 tūkst. svarų, kuomet buvo apgautas vienos kelionės agentės.

53-ejų metų portugalė Maria Silva taip pat apgavo futbolo žvaigždės agentą Jorge Mendesą ir pasisavino daugiau nei 14 tūkst. svarų bei buvusį „Man United“ puolėją Nani, iš kurio gavo apie 1,5 tūkst. svarų.

Portugalijos dienraštis „Jornal de Noticias“ pranešė, kad M.Silva Porto teisme gavo ketverių metų laisvės atėmimo bausmę.

Anksčiau nepraneštą skandalą atskleidęs dienraštis teigė, kad C.Ronaldo pasitikėjo M.Silva ir pateikė jai savo kredito kortelės duomenis bei pin kodus.

Laikraštis nurodė, kad beveik 250 tūkst. svarų sudarė apie 200 kelionių, kurių C.Ronaldo niekada neturėjo.

Pranešama, kad agentė sukčiavo prašydama klientų pervesti pinigus už keliones į savo asmeninę sąskaitą, o ne kelionių agentūros, kurioje ji dirbo. Tuomet ji apmokėdavo tas keliones C.Ronaldo ir kitų, kurie duodavo virtualios kredito kortelės duomenis ir pin kodus, sąskaita, kad užpildytų nuostolius jos įmonės biudžete.

Ši istorija vyko 2007 – 2010 m. laikotarpyje, kai C.Ronaldo pirmą kartą žaidė „Man United“ gretose. Skelbiama, kad portugalas 2011 m. birželio 7-ą dieną pateikė pareiškimą policijai, o kad būtų nepastebėtas, į policijos nuovadą atėjo pro galines duris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų