Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjančių „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis pakoregavo ir prie „Žalgirio“ arenos vyksiančio Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyro datą. Gatvės krepšinio entuziastus sutraukianti šventė iš gegužės 7 d. yra perkeliama į gegužės 8 d., sekmadienį.

Vienas pagrindinių jau 12-ąjį kartą vykstančio turnyro akcentų – žalgiriečių apsilankymas turnyre. Paaiškėjus, kad Kauno „Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone jau nebepakils iš antrosios pozicijos, tapo aišku, kad trečiąjį ketvirtfinalio serijos susitikimą žalgiriečiai žais gegužės 7 dieną, kuri buvo numatyta 3×3 turnyrui.

Registracija į turnyrą baigiasi pirmadienio, balandžio 25 d., vidurnaktį, o jau užsiregistravusių turnyro dalyvių, registruojantis nurodytu kontaktiniu telefono numeriu, bus prašoma patvirtinti, ar jiems tinka nauja turnyro data.

REKLAMA

Jei nauja turnyro data jau užsiregistravusiems dalyviams netinka, reikia kuo greičiau (geriausia – iki balandžio 26 d. vakaro) informuoti el. paštu [email protected]. Norint susigrąžinti už registraciją sumokėtus pinigus, reikia užpildyti čia pateiktą formą galima užpildyti iki 2022 m. gegužės 25 dienos. Pabrėžiama, kad neužpildžius šios formos pinigai automatiškai nebus grąžinami. Teisingai užpildžius ir pateikus formą, pinigai bus grąžinami per 14 dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Jei komandoje keisis komandos nariai, reikia informuoti el. paštu [email protected]. Marškinėlių dydžių pakeitimai galimi tik iki balandžio 26 dienos.

Gegužės 8 d., sekmadienį, vyksiančiame turnyre apsilankys ir kasmet dalyvius nudžiuginantys „Žalgirio“ krepšinio komandos vyrai. Žalgiriečiai ne tik apdovanos geriausias komandas, tačiau ir patys sudalyvaus įvairiose rungtyse, kuriose pirštinę krepšininkams galės mesti tiek turnyro dalyviai, tiek ir jo svečiai.

Šventinę „Žalgirio“ 3×3 turnyro dieną primins kiekvienam dalyviui suteikti dveji marškinėliai. Krepšininkai rungtyniaus naujutėlaičiais tarptautinius 3×3 standartus atitinkančiais kamuoliais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų