Kazys Maksvytis prieš dvikovą su turkais: namuose pergalės yra reikalingos lyg oras

Lapkričio 1 dieną, trečiadienį, 19 val., Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre savo žiūrovų akivaizdoje „Švyturio“ arenoje susitiks su „Gaziantep“ (Turkija) krepšininkais.

„Tai – dar vienos svarbios rungtynės. Jei norime mąstyti apie kitą etapą, namuose reikia bandyti iškovoti visas pergales. Juk pats turnyro formatas įpareigoja ir daug ką pasako – iš aštuonių komandų į kitą etapą patenka tik keturios, o ne taip, kaip būdavo kituose turnyruose – iš šešių ekipų į kitą etapą žengia keturios. FIBA Čempionų lygos grupės varžybų pabaigoje viską sujaukti gali, kad ir vienas, rodos, ne toks ir prasmingas pralaimėjimas. Tad stengtis ir atiduoti visas jėgas privalu kiekvienose rungtynėse. Namuose pergalės yra reikalingos lyg oras“, – akcentavo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Anot jo, Turkijos komanda labai pavojinga ir gerai puolanti krepšį

„Galbūt jie šiek tiek silpniau ginasi ir būtent tuo ir turime naudotis. „Gaziantep“ komandos branduolį sudaro šeši legionieriai – penki amerikiečiai, slovėnas ir pora vietinių žaidėjų. Jie naudoja nedidelę rotaciją, bet krepšininkai gerai jaučiasi. Pirma mūsų užduotis – išspręsti klausimą, kaip sustabdyti jų puolimą. Norėtųsi, kad viskas prasidėtų nuo gynybos, nes gynyba garantuoja rezultatus. Bet, be abejo, bandysime atakuoti juos, nes žinome, kad jie gynybos srityje nėra geriausi. Turkai turi daug didesnį biudžetą, bet bandysime įrodyti, kad aikštėje žaidžia ne biudžetas, o žmonės“, – pabrėžė K. Maksvytis.

REKLAMA

Šiose rungtynėse „Neptūnui“ dar nepadės naujokas Jerry Johnsonas. Jis iš Amerikos į Klaipėdą atskris ketvirtadienį. Įžaidėjas pakeis su komanda atsisveikinusį ir Klaipėdą palikusį kitą amerikietį Malcolmą Armsteadą.

„Bandysime išsiversti su tais žaidėjais, kuriuos turime. Dėl Mindaugo Kačino taip pat nėra aišku, kokios jis žaidybinės fazės, kada grįš į ritmą. Juk jis nerungtyniavo nuo pat sezono pradžios. Mindaugas treniruojasi su komanda visa jėga, mes jo jau netaupome, medikai leido jam rungtyniauti. Tačiau, ar pasirodys aikštėje su dvikovoje su turkais, 100 procentų negaliu atsakyti“, – teigė K. Maksvytis.

Pirmuose turuose pergales iškovoję, o vėliau po pralaimėjimą patyrę „Neptūno“ ir „Gaziantep“ atstovai pasiruošę bekompromisei kovai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų