0
TV3

Puikia pergale Eurolygos „Top 16“ etapą pradėjo Kazanės „Unics“ krepšininkai, G grupės rungtynėse namuose 76:71 (15:18, 9:23, 29:15, 23:15) palaužę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandą.

Lemiamas lūžis turėjo įvykti antrojo ketvirčio pradžioje. Komandas skyrė du taškai (21:23), tačiau netrukus „Fenerbahce Ulker“ galingai spurtavo - Bojanas Bogdanovičius pelnė 13 taškų iš eilės, turkai laimėjo atkarpą 15:0 ir svečiai pirmavo jau 38:21.

Vis dėlto 17 taškų deficitas rusams nereiškė kapituliavimo. Daugiausia Piotro Samoilenkos ir Terrello Lyday'aus pastangomis prieš lemiamą mačo dalį komandas skyrė vos 3 taškai (53:56), o ketvirtojo ketvirčio pradžioje po Henry Domercanto tritaškio „Unics“ po labai ilgos pertraukos išsiveržė į priekį - 58:56. Amerikietis tęsė įspūdingą savo pasirodymą ketvirtajame kėlinyje, kuriame iš viso surinko 11 taškų, ir padėjo šeimininkams iškovoti pergalę.

„Unics“: P.Samoilenko 18 (9 rez. perd.), V.Veremejenko 17 (11 atk. kam.), H.Domercantas 16, T.Lyday'us 14.

„Fenerbahce Ulker“: B.Bogdanovičius 24, Omeras Onanas 12, Jamesas Gistas 8.