„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sužaidė penktas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle ir jose iškovojo pergalę. Roko Garasto auklėtiniai išvykoje rezultatu 3:0 (0:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmos dvidešimt susitikimo minučių Marijampolėje susirinkusiems žiūrovams kėlė žiovulį, kadangi daugiausiai veiksmo vyko aikštės centre, o vieną pavojingesnį išpuolį surengė „Sūduva“.

Kauniečiai jau pirmojo kėlinio metu pradėjo rotuoti sudėtimi ir tai davė vaisių. Vos aikštėje pasirodęs peržiūroje esantis futbolininkas smūgiavo į virpstą, o jau netrukus šalia vartų pramušė Divine’as Naah.

Dar pirmojo kėlinio metu rungtynių arbitrams teko ne kartą raminti aistras ir padalinti geltonų kortelių.

Po pertraukos pavojingą išpuolį vėl surengė šeimininkai, tačiau iniciatyvą vis labiau perėmė „Kauno Žalgiris“.

Žalgiriečiai vis stengėsi spausti varžovus jiems pradedant atakas, o galiausiai tai davė vaisių. 57-ąją minutę D.Naah perėmė kamuolį netoli varžovų vartų, atliko perdavimą Linui Pilibaičiui, o šis smūgiavo šaltakraujiškai ir išvedė komandą į priekį.

Nesužaidus net dešimties minučių svečiai sukūrė dar vieną įvartį. Gratas Sirgėdas baudos aikštelėje rado Mohamedą Bahlouli, o pastarasis nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui.

Vos už kelių akimirkų jau „Sūduva“ turėjo puikų šansą kontraatakoje, tačiau „Kauno Žalgirio“ vartus užtikrintai apsaugojo Arijus Bražinskas.

Kauno komandos spaudžiami šeimininkai įžaisdami kamuolį klydo dar kartą, o tuo pasinaudojęs G.Sirgėdas baudos aikštelėje rado Oyinlola Kayode. Šio smūgį atrėmė varžovų vartininkas, tačiau pakartotiniu smūgiu įvartį pelnė Benas Anisas.

Dvikovą kauniečiai startinėje sudėtyje pradėjo turėdami D.Mikelionį, Y.Suwa, M.Dapkų, E.Girdvainį, S.Martiną, E.Kloniūną, K.Šilkaitį, D.Naah, R.Trotmaną, M.Thuique ir žaidėją dalyvaujantį peržiūroje.

Po keitimo aikštėje taip pat pasirodė A.Bražinskas, P.Nainys, M.Bahlouli, G.Sirgėdas, L.Pilibaitis, O.Kayode, L.Odincovas, E.Vaitkūnas, B.Anisas ir du peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Kitas kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ žais vasario 12 dieną 16:30 val. su Rygos „Metta“.