Visame pasaulyje siaučiančiu futbolo virusu užsikrėtė ir Kauno politikai. Šį ketvirtadienį tarybos posėdžio pertraukos metu kojų taiklumą išmėgino 10 politikų, futbolo kamuolį spardžiusių į netradicinius vartus. Visi politikai prisipažino šį sekmadienį vyksiančiame Pasaulio čempionato finale palaikysiantys Vokietijos rinktinę, teigiama pranešime spaudai.

Turnyro dalyviai kamuolį spardė vartus, uždengtus specialiu tentu, kuriame buvo 6 plyšiai. Už pataikymą į skirtingame aukštyje esančius plyšius buvo skiriami 3, 6 ir 9 taškai. Vyrų grupėje geriausiai pasirodė tarybos narys Simonas Kairys ir mero patarėjas Aurimas Ramoška, surinkę po 9 taškus. Finale rezultatu 6:3 triumfavo A. Ramoška.

Moterų grupėje varžėsi Kauno miesto tarybos narės Edita Gudišauskienė ir Anželika Banevičienė. Politikių dvikova pasibaigė taikiai. Turnyre savo kojų taiklumą taip pat išmėgino Kauno meras AndriusKupčinskas, mero pavaduotojas Vytautas Vasilenko, tarybos nariai Gediminas Budnikas, Valys Venslovas, Vygantas Gudėnas ir Saulius Giedraitis.

„Kadangi artėja didysis futbolo čempionato finalas, prasminga išmėginti ir miesto tarybos narių kojų miklumą“, - teigė Kauno meras A. Kupčinskas.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų