Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno maratono organizatoriai sukirto rankomis su „Adidas“ atstovais dėl ilgalaikės paramos. Bent trejus metus Kauno maratono dalyviai vilkės prestižiniais „Adidas“ marškinėliais. Šiais metais 1 tūkstančiui bėgikų, kurie pirmieji užsiregistruos į maratono ir pusės maratono distancijas, atiteks išskirtinio dizaino, juodi marškinėliai, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

„Tai ilgalaikis bendradarbiavimas su bene didžiausiu ir populiariausiu sportinės aprangos gamintoju pasaulyje. Didžiuojamės šia partneryste ir dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie pirmojo Kauno maratono organizavimo. Tik jų dėka šį sporto šventė sulaukė tokios sėkmės ir tokių rimtų partnerių dėmesio“, - sakė Algirdas Pukis, VšĮ „Kauno maratono klubas“ vadovas ir Kauno maratono organizatorius.

REKLAMA
REKLAMA

Sutartis su „Adidas“ pasirašyta 2014-2016 metams. Parama tarptautiniam, kasmetiniam Kauno maratonui siekia 450 tūkst. litų. Kiekvienais metais skiriama 1300 marškinėlių, kita dalis – pinigais. „Adidas“ įsipareigoja aprengti ne tik Kauno maratono sportinių distancijų bėgikus, bet ir organizatorius bei savanorius.

Kauno maratonas, tai dar vienas įrodymas, kad bėgimas tampa vienu iš populiariausių sporto šakų Lietuvoje ir „Adidas“ komanda džiaugiasi prisidėdama prie to. Nors tai antrasis Kauno maratonas, tikime, kad tai taps gražia tradicija, kiekvienais metais sulaukianti vis daugiau ir daugiau dalyvių ne tik iš Lietuvos ir Europos, bet ir viso pasaulio. Labai vertiname tai, kad gerai žinomas Lietuvos olimpinis čempionas Virgilijus Alekna yra Kauno maratono globėjas“, - sakė Dominika Izoldova, „Adidas“ atstovė Baltijos šalims.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų