kauno maratonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kauno maratonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kauno maratonas“.

Dopingo atvejų banga ritasi toliau: suspenduota ir „Kauno maratono“ prizininkė

Vos prieš keletą dienų per Lietuvą nuskambėjo dopingo atvejis, po kurio buvo suspenduota „Vilniaus maratono“ nugalėtoja Vilmantė Stašauskaitė. Penktadienį paskelbta apie dar vieną atvejį kito miesto maratone.
2023-11-10

Kauno maratonas baigėsi Lietuvos rekordininkės triumfu

Baigėsi sekmadienį vykęs jubiliejinis dešimtasis Kauno maratonas. Populiariausiomis rungtimis renginyje tradiciškai tapo 10 bei 5 km distancijos, kuriose startavo daugiau nei pusė visų dalyvių. Lietuvos 50 km bėgimo rekordininkė Diana Banienė triumfavo penkiskart trumpesniame „Hella 10 km“ nuotolyje. Distanciją ji įveikė per 37 min. 10 sek. bei artimiausią varžovę pranoko daugiau nei 2 minutėmis. „Ši pergalė buvo labai svarbi man asmeniškai.
2022-04-24

Istorinis rezultatas Kauno maratone: Remigijus Kančys pagerino trasos rekordą

Sekmadienį Laikinojoje sostinėje vyksta jubiliejinis dešimtasis Kauno maratonas. Ilgiausioje 42,195 km distancijoje pergalę iškovojo Remigijus Kančys, apgynęs 2019 metais iškovotą titulą bei pagerinęs sau pačiam priklausiusį trasos rekordą. „Impact Brands maratono“ distanciją kaunietis įveikė per 2 val. 17 min. 17 sek. – joks lietuvis maratono Lietuvoje nėra nubėgęs greičiau. Tiesa, R.Kančiui nepavyko įvykdyti normatyvo į šią vasarą Miunchene (Vokietija) vyksiantį Europos čempionatą (2 val.
2022-04-24

Remigijus Kančys Europos čempionato normatyvo sieks Kauno maratone

Rekordiniu tempu 2019-aisiais Kauno maratono finišą pasiekęs Remigijus Kančys pasiryžęs ir toliau kurti istoriją. Prieš trejus metus Laikinojoje sostinėje kaunietis ne tik pagerino varžybų rekordą, bet ir tapo greičiausiai Lietuvoje maratoną įveikusiu lietuviu apskritai. Rekordas gali kristi jau kiek po daugiau nei po savaitės: balandžio 24-ąją R.Kančys namų trasoje ir vėl bandys įveikti visą maratono distanciją bei sieks Europos čempionato normatyvo.
2022-04-15

Nuotoliniame Kauno maratone – beveik 2000 bėgimo entuziastų

Didžiausias Laikinosios sostinės bėgimas šiemet vėl truks beveik savaitę. „Agathum Kauno maratonas“ birželio 1-6 dienomis kviečia bėgimo entuziastus varžytis nuotoliniu būdu. Praėjusiais metais daugiau nei 3000 bėgikų savo jėgas išbandė virtualiai, bėgdami sau patogiu metu, sau patogioje vietoje. O tarp didžiausio Lietuvoje virtualaus bėgimo renginio dalyvių atsidūrė būrys olimpiečių – nuotolinį Kauno maratoną įveikė net penkerių olimpinių žaidynių dalyviai.
2021-06-03

Nuotoliniame Kauno maratone bėgo penkių olimpinių žaidynių dalyviai

Kauno maratonas šiemet truko savaitę. Daugiau nei 3000 bėgikų savo jėgas išbandė nuotoliniu būdu, bėgdami sau patogiu metu, sau patogioje vietoje. O tarp didžiausio Lietuvoje virtualaus bėgimo renginio dalyvių atsidūrė būrys olimpiečių, atstovaujančių ne tik lengvosios atletikos rungtis.
2020-06-08

Moteris Nigerijoje, savo balkone, įveikė Kauno maratoną

Maratonas balkone – nigerietė Dayo Akinbode įrodė, kad nubėgti 42,195 km distanciją įmanoma net ir tokiam ribotame plote. Maža to, moteris būdama Afrikos šalyje sugebėjo įveikti... Kauno maratoną. Prieš kelerius metus D.Akinbode išsikėlė tikslą, link kurio sparčiai artėja – nubėgti bent po vieną maratoną vis kitoje pasaulio šalyje. Kovo 13 dieną 42 km nuotolį ji įveikė Jemene ir ši šalis tapo 60-ąja, kurioje bėgikė kirto finišo tiesiąją. Vėliau D.Akinbode planavo bėgti Kosove, o tada – Kaune.
2020-05-20

Imamasi atsargumo priemonių: Kauno maratono dalyviai varžysis nuotoliniu būdu

Bėk vienas, bet varžykis su kitais – tokią alternatyvą bėgimo entuziastams siūlo „Agathum Kauno maratonas“. Norint apsaugoti dalyvius bei atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus dėl masinių renginių ribojimo, svarbiausią Kauno bėgimo renginį nuspręsta daryti nuotolinį.
2020-05-01

Kauno maratoną laimėjęs Remigijus Kančys pagerino 28 metus gyvavusį rekordą

Įkaitusioje Kauno Rotušės aikštėje aidėjo ovacijos. Sekmadienį į Laikinosios sostinės širdį susirinkę žiūrovai tapo istorinio reginio dalimi – Remigijus Kančys „Citadele Kauno maratone“ pasiekė Lietuvos maratonuose lietuviams neregėtą laiką, 42,195 km distanciją nubėgęs per 2 val. 18 min. 36 sek. 13 sekundžių prastesnis buvęs rekordas Česlovo Kundroto buvo pasiektas dar 1991-aisiais. Be to, R.Kančys pagerino ir Kauno maratono trasos rekordą.
2019-06-09

Nesustabdoma: besilaukianti lengvaatletė Žūsinaitė planuoja startuoti maratone

Nėštumas norint dalyvauti varžybose – ne kliūtis. Tą įrodyti pasiryžusi Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvė Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė. Net ir besilaukdama pirmagimio lengvaatletė planuoja dalyvauti birželio 9-ąją vyksiančiame „Citadele Kauno maratone“. „Kažkokių rekomendacijų griežtų, iki kiek galima bėgioti, nėra. Svarbiausia žiūrėti į savo savijautą ir konsultuotis su gydytojais. Mano atveju, savijauta gera, gydytojai žino, kad bėgioju ir tam neprieštarauja.