Lapkričio 20 dieną Kaune startavo Baltijos lygos veteranų paplūdimio tinklinio čempionatas. Tai jau penktas lygos čempionatas. Ši idėja rengti veteranų čempionatus, kuriame dalyvautų šalys kaimynės, kilo Kupiškio rajono sporto klubui „Pagardai“.

Prieš pandemiją dalyvaudavo komandos iš Lietuvos, Latvijos, Kaliningrado srities ir Ukrainos. Pandemijos sezone dalyvavo tik Lietuvos komandos, bet jau šiame 2021-2022 m. čempionate vėl sulaukta svečių iš Latvijos. Antrame etape gruodžio 18 d. „braliukų“ komandų planuoja dalyvauti dar daugiau.

Pirmame etape varžybas pradėjo 31 komanda.

40+ vyrų grupėje mažajame finale komanda „Vilnius“ (Darius Dudėnas ir Mindaugas Veiveris) įveikė Kauno komandą „TOPSport“ (Skirmantas Staniulis ir Lukas Dimavičius) ir pasidabino trečios vietos apdovanojimais.

Finale susitiko vilniečių komanda (Darius Abromavičius ir Kazys Untulis) ir naujai susibūrusi komanda „Joniškio baldai“ (šiaulietis Danas Mikolaitis ir Audrius Balčiūnas iš Joniškio). Labiau patyrusi vilniečių komanda įrodė savo pranašumą ir tapo pirmo etapo nugalėtojais, „Joniškio baldai“ užėmė antrą vieta.

50+ vyrų grupėje į mažąjį finalą po labai įtemptų kovų prasibrovė „Rokiškis“ (Aurimas Laužadis, ir Raimundas Dilys) ir raseiniškiai Darius Bagdonas ir Giedrius Navickas.

Praeitų metų Baltijos lygos čempionai rokiškiečiai nugalėjo Raseinių komandą ir užėmė trečią vietą. Finale susitiko Kauno komanda „TOPSport“ (Gintaras Staniulis ir Rytis Vaičys) prieš komandą „Pagardai“ (kupiškėnas Valdas Šabrinskas ir kaunietis Gintautas Martišius). Finale geriau sekėsi „TOPsport“ komandai, kuri ir tapo pirmo etapo čempionais.

Nors latviams nepasisekė užimti prizinės vietos, bet ateityje jie nusiteikę dar pakovoti, todėl laukia labai įdomus čempionatas.

Sekantis etapas vyks Kaune, „Crypto“ smėlio arenoje, kurioje debiutuos jau ir moterų grupė 35+.