Kanados rinktinės kontūrai: iš pradžių sudėtis atrodė baisiau

Iki pasaulio krepšinio čempionato likus mažiau nei mėnesiui jame dalyvausiančios komandos pradeda ir tęsia kontrolinių rungtynių ciklą, kartu nacionalinės komandos trumpina ir kandidatų sąrašus.

Lietuvių varžovė H grupėje, Kanada, paskelbė 19 pavardžių, iš kurių 12 pateks į galutinę sudėtį. 

Vos kanadiečiams paskelbus sutrumpintą kandidatų sąrašą tapo aišku, kad Lietuvos lauks ne toks grėsmingas iššūkis, koks atrodė iš pradžių.

Kanada Pasaulio taurėje neturės kelių ryškių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų, tokių kaip Andrew Wigginsas ir Tristano Thompsono. Iš rinktinės pasitraukė ir Dwightas Powellas.

Nors sąraše įrašytos ir R.J.Barretto bei Jamalo Murray'aus pavardės, šie dalyvaus tik treniruočių stovykloje, tad realių kandidatų lieka 17.

Tarp kandidatų yra ir buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas.

Kanados rinktinės kandidatai: Aaronas Bestas, Khemas Birchas, Chrisas Boucheris, Oshae Brissettas, Melvinas Ejimas, Brady Heslipas, Cory Josephas, Kaza Kajami-Keane'as, Andrew Nembhardas, Duane'as Notice'as, Kelly Olynykas, Eugene'as Omoruyi, Kevinas Pangosas, Addisonas Pattersonas, Philas Scrubbas, Thomasas Scrubbas, Kyle’as Wiltjeras.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų