0

Vokietijoje vykstančių pasaulio moterų kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo leidimosi rungtį šeštadienį laimėjo šio sezono lyderė amerikietė Lindsay Vonn - 1 min. 44,86 sek.

27 metų sportininkė antrąją vietą užėmusią šveicarę Nadją Kamer pranoko 0,41 sek.

Trečiąją vietą užėmė Lichtenšteino atstovė Tina Weirather (+0,79 sek.). Nugalėtojos titulą ginanti vokietė Maria Hoefl-Riesch liko ketvirta (+0,99 sek.).

Iš 49 sportininkių klasifikuotos 46.

L. Von iškovojo 50-ąją pergalę pasaulio taurės varžybose. Pagal pergales ją lenkia tik austrė Annemarie Moser-Proell, 62 pergalės) ir šveicarė Vreni Schneider (55).

Pasaulio taurės varžybų bendrojoje įskaitoje po 22 rungčių iš 39 pirmaujanti L. Von dabar turi 1350 taškų. Antrąją vietą su 868 taškais užima slovėnė Tina Maze. Trečioje vietoje - M. Hefl-Ryš, surinkusi 746 taškus.