Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Portalas tv3.lt nusprendė pasidomėti, kaip vasarą leidžia ir pamatus naujam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui kloja Alytaus „Dzūkija“. Žurnalistams to padaryti nepavyko – teko atsimušti tarsi į sieną.

Portalas tv3.lt nusprendė pasidomėti, kaip vasarą leidžia ir pamatus naujam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui kloja Alytaus „Dzūkija“. Žurnalistams to padaryti nepavyko – teko atsimušti tarsi į sieną.

REKLAMA

Nesusijęs, bet deleguotas klubo?

Portalas paskambino žinomai Alytaus krepšinio asmenybei, treneriui, miesto tarybos nariui Tomui Pačėsui. Jis ne viename šaltinyje nurodytas kaip „Dzūkijos“ prezidentas.

„Dabar negaliu kalbėti. Gal aš jums perskambinsiu? O kokiu klausimu teiraujatės?“, – domėjosi T. Pačėsas.

Jis, išgirdęs atsakymą, kad tv3.lt nori pasidomėti „Dzūkijos“ tarpsezonio reikalais, nusišypsojo: „Ai, tada klausimai – ne man. Aš su „Dzūkija“ neturiu nieko bendro. Tik tiek, kad esu iš Alytaus.“

Paklausius, kam reikėtų adresuoti klausimus apie Alytaus klubą, pašnekovas nesuglumo: „Puslapyje nurodyti kontaktai. Direktoriaus ir panašiai.“

REKLAMA

Neseniai LKL, suteikdama licencijas devyniems klubams, paskelbė ir lygos valdybą.

„Ją sudaro 12 narių: Paulius Motiejūnas (Kauno „Žalgiris“ – jį LKL posėdyje pakeitė Robertas Javtokas), Darius Gudelis (Vilniaus „Rytas“), Sigitas Ambrazevičius (Klaipėdos „Neptūnas“), Alvydas Bieliauskas (Panevėžio „Lietkabelis“), Artūras Nacickas („Šiauliai“), Rimantas Endrijaitis (Pasvalio „Pieno žvaigždės“), Žydrūnas Urbonas (Utenos „Juventus“), T. Pačėsas („Dzūkija“), Romanas Seliava (Kėdainių „Nevėžis“), Aurimas Bartuška („Prienai“) ir du LKL vadovai – prezidentas Remigijus Milašius bei generalinis direktorius Romualdas Brazauskas“, – rašė lkl.lt.

REKLAMA
REKLAMA

Jei T. Pačėsas su „Dzūkija“ neturi nieko bendro, kodėl jo pavardė šmėžuoja LKL valdyboje?

„Žinokite, turiu pasitikrinti. Galiu perskambinti šiuo telefonu per artimiausią valandą? Gal pavyks ir greičiau“, – žadėjo R. Brazauskas.

Portalas po dviejų valandų sulaukė atsakomojo LKL generalinio direktoriaus skambučio.

„Atsiprašau, negalėjau kalbėti. Apie ką norėjote paklausti? – teiravosi R. Brazauskas. – Taip, T. Pačėsas yra lygos valdyboje. Jis deleguotas klubo.“

Portalas paklausė, ar prie T. Pačėso pavardės nėra įrašyta pareigų, kurias jis užima klube.

„Reikėtų pasižiūrėti. Bet jei jis sako, kad neturi, vadinasi, jų nėra“, – tikino LKL vadovas.

„Dzūkijos“ vadovas apkaltino tendencingumu

Oficiali „Dzūkijos“ svetainė skelbia: „Antroji pergalė: rungtynių pabaigoje nokautuotas „Nevėžis“. Ši informacija tinklalapyje naujausia – rašyta praėjusių metų spalio 7-ąją.

Kontaktų skyrelyje nurodyta vienintelė pavardė – klubo vadovo Antano Sakavicko. Šalia – šio asmens telefono numeris.

REKLAMA
REKLAMA

„Atleiskite, bet atsakyti į jūsų klausimus po paskutinio mūsų pokalbio nenoriu. Jei duosite kitą žurnalistą, galime šnekėti“, – sakė A. Sakavickas.

Manoma, kad „Dzūkijos“ vadovas omenyje turėjo prieš metus tv3.lt publikuotą straipsnį apie jo sugrįžimą į klubą – „Ar skandalinga asmenybė grąžins Alytaus krepšinio šlovę?“.

Publikacijoje griežčiausiai apie A. Sakavicką pasisakė krepšinio treneris Mantas Šernius: „Šitą žmogų labai seniai turėtų sekti Lietuvos policija. Tai – vienas didžiausių LKL kenkėjų. Esu su juo susidūręs ir patirtis labai nekokia. A. Sakavickas man yra prisistatęs kaip neoficialus Dovydo Rediko bei dar kelių Lietuvos krepšininkų agentas. Be to, sulaukdavau Lošimų priežiūros tarnybos skambučių, kad į aikštę negaliu leisti tam tikrų žaidėjų. Nurodymus vykdydavau. Net neabejoju, kad su tuo susijęs A. Sakavickas. Tikiuosi, LKL dėl informacijos, kurią ne vienas lygos vadovas žino, priims tvirtą sprendimą ir neleis šiam žmogui dirbti LKL klube.“

REKLAMA
REKLAMA

Lygos prezidentas Remigijus Milašius praėjusią vasarą A. Sakavicko praeities nesureikšmino: „Manau, T. Pačėsas ten viską griežtai bei gerai kontroliuoja.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų