Utenos „Juventus“ (11-5) namuose iškovojo užtikrintą pergalę bei pagal laimėjimus pasivijo ir Vilniaus „Rytą“ (11-5), ir Panevėžio „Lietkabelį“ (11-4).

Žydrūno Urbono auklėtiniai trečiadienio vakarą savo aikštelėje 89:75 (29:20, 22:17, 20:18, 18:20) įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (7-9).

Lygi kova šiame mače vyko 5 minutes. Pirmojo kėlinio viduryje „Juventus“ krepšininkai spurtavo 16:4 bei įgijo dviženklį pranašumą 29:17.

Nors Pasvalio ekipa antrajame ketvirtyje priartėjo 32:38, netrukus uteniškiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir po pertraukos nurūko į priekį 56:37.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Juventus“ įgijo ir 22 taškų persvarą (78:56), todėl likęs mačo laikas buvo tik formalumas, kurio metu svečiai tik sušvelnino deficitą, bet apie pergalę galvoti jau negalėjo.

Tai buvo antroji komandų akistata šį sezoną. Sausio 23-ąją Pasvalyje uteniškiai triumfavo 79:69.