BEKO-LKL bronzos medaliais pasipuoš „Juventus“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai lemiamose serijos rungtynėse 84:69 (23:13, 22:15, 13:15, 27:26) įveikė „Neptūną“ ir mažąjį finalą laimėjo rezultatu 3:2.

Galdikas. Po traumos sugrįžęs puolėjas rimčiau savo ekipai padėti nesugebėjo. Antro kėlinio pradžioje aikštelėje pasirodęs aukštaūgis per 3 minutes taškų nepelnė bei užsidirbo dvi pražangas.

Lyderis. Ilgai savo paties šešėlyje buvęs Rashanas Broadusas apie save priminė lemiamose sezono rungtynėse. Vien per pirmą rungtynių pusę amerikietis pelnė 15 taškų ir svariai prisidėjo prie to jog svečiai po dviejų kėlinių pirmautų 44:28.

20. Simas Buterlevičius trečiajame kėlinyje pataikė du tolimus metimus ir „Juventus“ krepšininkai įgijo solidų pranašumą – 55:35. Po šios atkarpos aikštelės šeimininkai bandė gelbėtis skubotais veiksmais, tačiau svečiai atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Istorija. „Juventus“ ekipa LKL medalius iškovojo pirmą kartą klubo istorijoje. Prieš tai ekipa du kartus kovėsi dėl bronzos medalių, bet tai darė nesėkmingai ir likdavo ketvirta.

Uždarymo ceremonija. Lietuvos krepšinio lygos geriausiųjų apdovanojimai ketvirtadienį (birželio 11 d.) vyks pramogų ir poilsio centre „IDW Esperanza Resort“. Iškilmes nuo 19 valandos tiesiogiai galėsite stebėti lkl.lt puslapyje.