Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Pirmajame serijos mače kauniečiai 86:75 įrodė pranašumą prieš Jonavos „CBet“ klubą.

Kauniečių strategas Jure Zdovcas pripažino, kad rungtynės buvo nelengvos ir treneris nesijaučia saugiai prieš lemiamą serijos mačą sausio 18 dieną Garliavoje.

„Rungtynės buvo sunkios. To ir tikėjomės. Turėjome gerų momentų, tačiau trečiajame kėlinyje nebuvo geri. Turime tą problemą, kad po didžiosios pertraukos nesužaidžiame gerai. Atsipalaidavome ir varžovai tuo pasinaudoję bei pagavo ritmą. Jie mus baudė situacijose keičiantis ginamaisiais. Akcentavau tą ir krepšininkams. Varžovai žino, kaip žaisti krepšinį ir puikiai pasinaudoja mūsų problemomis“, – teigė J.Zdovcas.

Kodėl nežaidė Miniotas, nors buvo registruotas mačui?

Planavome, kad Regimantas įsitrauks pirmadienį, bet Marekas pasijautė blogai ir atvykome su Miniotu.

Janis Strelniekas pelnė 17 taškų.

Jis yra vienas iš mūsų lyderių ir svarbiausių žaidėjų. To iš jo tikimės kiekvienose rungtynėse. Norime, kad jis valdytų rungtynes. Džiaugiuosi jo pasirodymu šiandien.

Prieš atsakomąsias rungtynes „Žalgiris“ turi dviženklį pranašumą.

Nesijaučiu saugus. Tokia persvara yra pati pavojingiausia. Žaidžiame namuose, bet Jonavos klubas turi gerą trenerį, kuri gali nustebinti. Negalime atsipalaiduoti. Turime problemą trečiuose kėliniuose. Svarbiausia, gerai žaisti ketvirtajame kėlinyje. Tokiose situacijose LKL čempionate galime išgyventi, tačiau Eurolygoje kiekvienas kėlinys yra svarbus ir turi tai gerinti.