Jure Zdovcas: apie netenkinantį „Žalgirį“ ir Zorano Dragičiaus svarbą

Kauno „Žalgiris“ sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse 103:77 įveikė Prienų „Labas GAS“ krepšininkus.

Kauno ekipos vyriausiasis treneris Jure Zdovcas nebuvo patenkintas komandos žaidimu.

„Negaliu būti patenkintas žaidimu. Gerai žaidėme pirmas 8 minutes, tačiau po to atsipalaidavome. Praleidome per daug taškų.

Pralaimėdami Eurolygoje negalime taip žaisti ir LKL bei daryti tiek klaidų“, – kalbėjo J.Zdovcas.

Ką galima pasiimti pozityvaus šiose rungtynėse?

Išbandėme keletą naujų dalykų gynyboje. Pirmas keliolika minučių tai veikė gana neblogai. Puolime buvo geras kamuolio judėjimas ir matėme geras užtvaras. Po to viskas pasikeitė ir tada jau nebuvo taip pozityvu.

Ką komandai gali pridėti Zoranas Dragičius?

Jis atvyksta jau šiąnakt,atliks medicininius tyrimus ir prisijungs prie komandos. Aišku, jis nebus tobulos formos nors ir sportavo individuliai.. Tikiuosi, kad jis mums duos daug. Visų pirma, kietumo ir agresyvumo.

Mums to trūksta šiuo metu. Gerą dieną jis gali rinkti taškus iš visur. Gynyboje jis gali būti labai solidus, kai nori. Tai nėra žaidėjas, kuris laimėtų vienas. Jis yra komandinis žaidėjas.

Ar yra galimybė, kad komanda dar stiprinsis gynėjų grandyje?

Šiuo metu dar nežinau. Matysime.

Pasirodė informacijos, kad prie komandos jungiasi T.Websteris. Ar tame yra tiesos?

Negaliu to komentuoti.

Kokia šiuo metu yra E.Mudiay situacija?

Naujos informacijos šiuo metu neturiu.

Prienų komandos strategas Marius Leonavičius džiaugėsi auklėtinių kovingumu.

„Džiaugiamės bent tuo, kad privertėm varžovų komandą ketvirtam kėliny mus spausti. Vis tik tai Eurolygos komanda ir mes sugebėjome juos supykdyti ir privertėme žaisti. Džiaugiuosi tuo, kad davėme jiems kovą“, – kalbėjo M.Leonavičius.