labas gas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „labas gas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „labas gas“.

LKL spindesys ir skurdas: kiek prestižinėje lygoje yra „kaimo”?

Savaitės pradžioje įvykusi akistata tarp Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderių Prienų „Labas GAS“ (0/15) ir „Gargždų“ (2/13) bei šias rungtynes lydėję įvykiai paskatino dar kartą atidžiau pažvelgti į lygos klubų gyvenimą.
2023-01-11

LKL teisėjai pateikė paaiškinimus ir komentarus apie diskusijas sukėlusius epizodus

Pasibaigus penkioliktajam „Betsafe-LKL“ čempionato turui ir kilus diskusijoms dėl teisėjų sprendimų, Lietuvos krepšinio lyga kartu su LKL teisėjų departamentu pateikia LKL teisėjų departamento komentarus bei paaiškinimus. Pirmasis epizodas. Likus žaisti 1,5 sek. iki 4-ojo ketvirtojo kėlinio pabaigos, Pirenų „Labas GAS“ komandos žaidėjas Kyanas Andersonas į krepšį iš 3-jų taškų zonos.
2023-01-10

Prienų klubas atsisveikino su vidurio puolėju

Šeštadienį Prienų „Labas GAS“ ekipa pranešė, kad komandą paliko vidurio puolėjas Džoko Šaličius. 27-erių metų krepšininkas D.Šaličius per 19 minučių pelnydavo po 9,5 taško ir atkovodavo po 4,3 kamuolio. Primename, kad dar šios savaitės pradžioje komandą paliko ir dar vienas vidurio puolėjas – Rokas Gadiliauskas. „Labas GAS“ kol kas per 14 mačų nėra laimėjusi nei vienų rungtynių.
2023-01-07

Filipiniečio debiutas paženklintas triuškinančia „Wolves“ pergale prieš Prienų klubą

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape po pralaimėjimo turnyro starte reabilitavosi „Wolves“ (1-1) ekipa. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Alytuje 95:70 (33:13, 20:19, 19:23, 23:15) nepasigailėjo Prienų „Labas GAS“ (0-2) komandos ir įsirašė pirmąją pergalę Citadele KMT A grupėje.
73
2022-10-26

Lyg užkeikta: trečias rungtynes per pratęsimą pralaimėję Prienai lieka be pergalių

Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate trečią sezono pergalę per šešerias rungtynes iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/3) komanda. Pasvaliečiai namuose per dviejų pratęsimų pareikalavusią dramą 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0/6) klubą. Tai pačios rezultatyviausios ir ilgiausiai trukusios šio sezono rungtynės. Per 40 prabėgusių minučių komandos nugalėtojo taip ir neišsiaiškino.
2022-10-23

KMT kovų starte – „Gargždų“ klubo pergalė

Palangoje startavo šio sezono Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) kovos. Gargždų „Gargždai“ namais vadinamoje arenoje 76:67 (19:11, 19:18, 16:22, 22:16) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ bei žengė pirmąjį žingsnį link kito etapo.
2022-10-04

„Labas GAS“ štabą papildė su vietiniais moksleiviais dirbęs treneris

Prienų „Labas Gas“ turi naująjį trenerio asistentą. Trenerių štabą papildė puikiai Prienų krašte pažįstamas Mantas Jančiauskas. „Nuo mažens esu krepšinyje. Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie Prienų krepšinio komandos trenerių štabo“, – teigė M.Jančiauskas. 34-ių prienietis jau 11 metų dirba vaikų krepšinio treneriu Prienų KKSC. M.Jančiausko siekis yra prisidėti prie komandos augimo, tobulėti ir įgyti naujos patirties.
2022-08-02

Antroje mačo pusėje kontrolę perėmęs „Rytas“ palaužė prieniškius

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė skirtingose turnyro lentelės pusėse esančios komandos. Galiausiai svarbią pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (25-3), kuris namuose 86:70 (16:22, 25:19, 19:12, 26:17) įveikė Prienų „Labas GAS“ (3-26) ekipą. Abi ankstesnes akistatas taip pat buvo laimėję vilniečiai. „Rytas“ vis dar vertėsi be Ivano Buvos, Vaido Kariniausko, o taip pat – Kennetho Smitho.
2022-04-20

Fantastiškas šiauliečių naujoko iš Ukrainos debiutas – suvertė 30 taškų

Ketvirtadienio vakarą sunkią pergalę po atkaklios kovos „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo „Šiauliai-7Bet“ komanda. Namuose rungtyniavę šiauliečiai sulaukė įspūdingo komandos naujoko prisistatymo ir, būtent jo vedami į priekį, nugalėjo Prienų „Labas GAS“ ekipą. Šiaulių klubas namuose triumfavo 96:93 (19:27, 27:24, 31:14, 19:28). Intriga šioje dvikovoje buvo gyva iki pat finalinės sirenos.
2022-04-14

LKL čempionate „Pieno žvaigždės“ šventė dramatišką pergalę po pratęsimo

Prienų „Labas GAS“ (3-22) komanda išbarstė dviženklę persvarą, tačiau didvyriu tapti galėjo Ignas Sargiūnas. Vis tik jo metimas buvo atliktas ne laiku ir laukė pratęsimas.