Pergalingai Europos krepšinio čempionatą pradėjo Juodkalnijos rinktinė, kuri tik po pratęsimo 70:65 (15:14, 10:16, 24:19, 12:12, 9:4) palaužė Makedonijos krepšininkų pasipriešinimą.

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu ir žymesnės persvaros negalėjo įgyti nei viena rinktinė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus (51:51) ir nors tada juodkalniečiai pelnė 7 taškus be atsako, atitrūko rezultatu 58:51, tačiau lemiamu momentu makedoniečiai įmetė dvi baudas ir rezultatas tapo lygus - 61:61.

Juodkalnijos krepšininkas Nikola Pekovičius paskutinėmis sekundėmis dar galėjo išplėšti komandai pergalę, bet jo metimas išsisuko iš lanko, tad rinktinės turėjo žaisti pratęsimą. Ten vyko ne ką atkaklesnė kova, o sužaidus tris minutes rezultatas vis dar buvo lygus - 65:65.

Tačiau tada juodkalniečiai pelnė penkis taškus be atsako ir išsaugojo persvarą iki pat mačo pabaigos.

Juodkalnija: Vladimiras Dasičius 20 (16 atk. kam.), Vladimiras Dragicevičius 12, Nikola Pekovičius 9 (9 atk. kam.).

Makedonija: Bo McCalebbas 17, Pero Antičius 11, Gjorgijus Čekovskis ir Vlado Ilveski po 8.