Julija Jefimova skundžiasi tautiečių požiūriu: „Aš penkta pasaulyje. Ar tai taip blogai?“

Apie olimpinį auksą svajojusi 29-erių rusė Julija Jefimova Tokijuje pasirodė nesėkmingai – rusė 100 m plaukimo krūtine finalą baigė 5-a (1:06.02 min.). 2016 m. šioje rungtyje ji tapo olimpine vicečempione, 2012 m. buvo 7-a, o 2008 m. – 4-a.

Vėliau J.Jefimova dar atstovavo Rusijos olimpinio komiteto rinktinei kombinuotoje estafetėje, tačiau plaukė tik atrankoje. Finale rusės vertėsi be jos ir užėmė 7-ą vietą.

J.Jefimovai Tokijo olimpiada buvo prasčiausia karjeroje. Ji, vertindama savo rezultatus, sukritikavo rusus, kurie jos rezultato visiškai nevertina.

„Esu penkta greičiausia pasaulyje. Ar tai taip blogai? Užsieniečiai ir mano draugai buvo labai laimingi dėl to, kad išvykau į olimpiadą, o iš daugelio tautiečių tik ir girdėjau, kad man reikia baigti karjerą. Finalai ryte kėlė didelį stresą organizmui. Patys matėte, kad rezultatai buvo gana kuklūs, pagerinta nedaug pasaulio rekordų. Aišku, sąlygos visiems vienodos. Tas, kas prabudo, tas ir laimėjo. Aš tikriausiai „perdegiau“ emociškai. Prieš olimpiadą labai sunkiai treniravausi ir turbūt persistengiau“, – „Match TV“ sakė J.Jefimova.

Rusė šiuo metu svarsto, ar dar verta tęsti karjerą. Ji pripažino dar nežinanti, ką veiks, kai paliks plaukimą.

„Atidaryti savo vardo plaukimo baseino tikriausiai nenorėčiau, nes tada reikėtų nuolat juo rūpintis. Į televiziją eiti irgi nenoriu. Anksčiau turėjau įvairių troškimų, bet bėgant metams, keičiasi ir požiūris. Dabar man jau beveik 30 metų.

Anksčiau svajojau tapti okeanologe, bet jei dabar reikėtų pradėti studijas, tai man „sprogtų“ galva. Manau, kad baigusi karjerą bandysiu save įvairiose srityse ir atrasiu tai, kas teiks daugiausiai džiaugsmo“, – sakė J.Jefimova. 


Rašyti komentarą...
T
Tarybinis
2021-08-03 15:28:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Penkta pasaulyje, tai labai geras rezultatas.Sekmes ir asmeniniame gyvenime.
Atsakyti
0

D
Ddt
2021-08-03 13:23:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė galiu palinkėt sėkmės tolimesnė e gyvenime
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų