Sekmadienį Ispanijoje principinis „El Clasico“ mūšis baigėsi trečia iš eilės Madrido „Real“ pergale. Nors Carlo Ancelotti vyrai dukart vijosi savo varžovus, bet galiausiai per pridėtą laiką 3:2 šventė dramatišką pergalę.

Pirmasis 5-ąją rungtynių minutę pasižymėjo Andreasas Christensenas ir išvedė „Barcą“ į priekį 1:0.

17-ąją minutę į „karališkasis“ klubas uždirbo 11 m. baudinį, o jį sėkmingai realizavęs Vinicius Junioras lygino rezultatą 1:1.

Po ilgosios pertraukos 69-ą minutę „Barcelona“ susigrąžino turėtą pranašumą po Fermino Lopezo įvairčio 2:1.

Tiesa, ir šį kartą „Real“ netrukus išlygino rezultatą. Vinicius Junioras skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o ten laisvės gavęs Lucas Vazquezas nuginklavo svečių vartininką.

Startavus pridėtam rungtynių laikui „Real“ surengė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Jude‘as Bellinghamas. Komandos draugo skersuotą kamuolį jis galingu smūgiu pasiuntė į varžovų vartus.

Po šios pergalės „Real“ prieš „Barcelona“ jau turi 11 taškų persvarą. Iki sezono finišo liko 6 rungtynės.