Užtikrintą persvarą turėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/28) komanda su Jonu Valančiūnu jos neišlaikė ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės NBA lygoje.

Lietuvio klubas svečiuose 92:104 (29:18, 17:21, 23:32, 23:33) neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“ (23/22) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji pergalė paeiliui.

33 minutes ant parketo praleidęs J.Valančiūnas pasižymėjo galingu dvigubu dubliu. Vidurio puolėjas pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas bei 4 sykius pažeidė taisykles.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau pirmojo ketvirčio pradžioje po atkarpos 6-0 džiaugėsi dviženkliu pranašumu (17:6).

„Pelicans“ klubas ir toliau nemažino apsukų ir perkėlė energiją į antrąjį kėlinį, kur vėlgi surengė spurtą, šį kartą 8-0, ir susikrovė didžiausią persvarą susitikime (42:24).

Vis dėlto, nuo šio momento popieriai ėmė prastėti. Aikštės šeimininkai rodė atsigavimo ženklus ir prieš pat didžiąją pertrauką sumažino deficitą iki 7 taškų (46:39).

Galiausiai trečiojo ketvirčio pabaigoje Bostono ekipa perlaužė ledus ir pirmą kartą mače persvėrė rezultatą (67:69).

Lemiamo kėlinio metu Ime‘o Udokos auklėtiniai pasirūpino, kad intrigos nebūtų. Nuo pat pirmųjų ketvirčio minučių agresyviai žaidę aikštės šeimininkai didino atstumą, kuris po atkarpos 13-2 išaugo net iki 17 taškų (76:93).

Svečiams iš Naujojo Orleano atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 92:104.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 22 (7/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud., 14 atk. kam.), Herbertas Jonesas 16, Brandonas Ingramas 15 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 13 (8 atk. kam.), Devonte‘ Grahamas 11, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 9.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27 (9/14 dvit., 0/4 trit., 9/11 baud., 8 atk. kam.), Jaylenas Brownas (8 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis (9 rez. perd.) po 23, Alas Horfordas 12 (7 atk. kam.), Grantas Williamsas 10, Aaronas Nesmithas 5.