Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (45 pergalės ir 32 pralaimėjimai) klubas.

Antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempionų titulą užsitikrinę "Raptors" krepšininkai šeštadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 116:117 (24:15, 23:32, 23:34, 34:23, 12:13) turėjo pripažinti aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Bostono "Celtics" (35 pergalės bei 42 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Lietuvis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 12 taškų ir po krepšiais atkovojo 14 (2 - puolime) kamuolių. Be to, jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:40) J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius iš 13 ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

38 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 27 - Louisas Williamsas, 18 - Tyleris Hansbroughas, 9 - Jamesas Johnsonas, 8 - Greivis Vasquezas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Isaiahas Thomas (25 tšk.), Tyleris Zelleris (20 tšk.), Evanas Turneris (18 tšk. bei 10 rezultatyvių perdavimų), Kelly'is Olynykas (16 tšk.), pergalingą metimą paskutinę pratęsimo sekundę atlikęs Marcusas Smartas (15 tšk.) ir Brandonas Bassas (11 taškų).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama