Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo organizuojama akcija „Žalia galia“ į mokytojo vaidmenį vienai dienai pastūmėjo Milovaną Rakovičių, rašo oficiali klubo interneto svetainė.

REKLAMA

Ketvirtadienį  „Žalgirio“ aukštaūgis atvyko į Jonavos „Lietavos“ pagrindinę mokyklą, kurioje susitiko su nekantriai jo laukusiais moksleiviais, sužaidė rungtynes su mokyklos rinktinės krepšininkais ir atsakė į vaikams rūpimus klausimus.

Į Jonavą atvykusio M.Rakovičiaus ant „Lietavos“ mokyklos laiptų jau laukė būrys aistruolių. Žalgirietį taip pat pasitiko ir Jonavos miesto meras Mindaugas Sinkevičius ir projekto „Renkuosi mokyti!“ mokytoja Alina Akopian. Į mokyklos sporto salę žengęs Milovanas sulaukė ne tik griausmingų ovacijų, bet ir mokyklos mergaičių kolektyvo šokio, į kurio sūkurį įsitraukė ir pats.

REKLAMA
REKLAMA

Į rankas paėmęs mikrofoną M.Rakovičius moksleiviams papasakojo apie savo karjerą, negailėjo patarimų apie mokslo svarbą ir atsakė į įvairiausius klausimus. Po to iššūkį vidurio puolėjui metė „Lietavos“ mokyklos krepšinio rinktinė, kuri delegavo tris narius, sužaidusius improvizuotas rungtynes su M.Rakovičiumi.

Atlaikęs nuotraukų ir autografų dalinimo laviną M.Rakovičius neprarado geros nuotaikos ir, nors oficialus vizito laikas jau buvo pasibaigęs, nusprendė padaryti staigmeną jauniausiems „Lietavos“ mokyklos moksleiviams. Vykstant pamokoms M.Rakovičius pravėrė kelių pradinukų klasių duris ir taip pat apdovanojo mažuosius savo dėmesiu.

„Tai buvo puiki patirtis. Esu laimingas galėjęs būti „Žalios galios“ dalimi. Mokykla, kurioje apsilankiau, yra labai graži, mokytojai – dėmesingi. Man patiko, kad vaikai buvo labai protingi. Tikiuosi jie įsigilino ir į kai kuriuos mano žodžius. Man tikrai nebuvo sunku būti apsuptam tiek daug vaikų. Man yra malonu būti šalia jų ir padėti jiems išmokti ir suprasti kai kuriuos dalykus“, - po beveik dvi valandas trukusio vizito Jonavoje teigė M.Rakovičius.

REKLAMA
REKLAMA

TAIP PAT SKAITYKITE:

M. Rakovičius apie cepelinus, futbolą ir K. Lavrinovičiaus anglų kalbą

„Žalgiriečių“ tatuiruotės: nuo M. Jordano iki riaumojančio lokio ir kryžių

Lietuvos sportininkų tatuiruotės: nuo žvaigždutės iki milžiniškos „rankovės“

TOP 10: geriausi NBA šių laikų krepšininkai

„Eurobasket 2011“: geriausi Lietuvos krepšininkų pokštai ir „perliukai“

Ar V. Aleknai reikia asmens sargybinio?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų