Pergalių serijos NBA pratęsti nepavyko Naujojo Orleano „Pelicans“  (9/8). Jono Valančiūno atstovaujama komanda išvykoje rezultatu 100:105 (29:22, 24:21, 24:25, 23:37) nusileido Jutos „Jazz“ (5/11).

J. Valančiūnas rungtynėse sunkiai pataikė savo metimus ir surinko 8 taškus (3/8 dvit., 2/4 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Nors „Jazz“ aikštelėje neturėjo net dviejų savo rezultatyviausių žaidėjų Lauri Markkaneno ir Jordano Clarksono, tačiau sugebėjo pergalę iš Naujojo Orleano išplėšti rungtynių pabaigoje.

Didžiąją rungtynių dalį „Pirmavo“ pirmavo ir turėjo net 13 taškų persvarą, o trečiojo ketvirčio pabaigoje turėjo 77:66 pranašumą. Visgi šeimininkai ketvirtajame kėlinyje surengė atkarpą 17:7 ir tada besivejančių vaidmenyje atsidūrė J. Valančiūno komanda.

Kurį laiką komandos žengė koja kojon, tačiau tada taikliai tolimus metimus pataikė Collinas Sextonas ir Keyonte George’as, dar du taškus pridėjo ir Simone Fontechio ir „Jazz“ jau turėjo solidų pranašumą (103:95).

„Pelicans“ surengė paskutinę ataką ir turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Dysonas Danielsas išprovokavo pražangą likus 9,9 sekundės, o K. George'as pataikė du baudos metimus, įtvirtinusius pergalę.

Rezultatyviausias laimėtojų gretose buvo C. Sextonas su 16 taškų, tačiau net 6 žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

Naujojo Orleano pusėje geriausiai pasirodė Brandonas Ingramas su 26 taškais, o dar 25 taškus pridėjo ir Jordanas Hawkinsas. Tiesa, arenos svečiai šįvakar neturėjo vieno rezultatyviausių žaidėjų Ziono Williamsono.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jordanas Hawkinsas 25 (6 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13,  Jose Alvarado 13 (4 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8 (3/8 dvit., 7 atk. kam.).

„Jazz“: Collinas Sextonas 16 (6 rez. perd.), Keyonte George'as 15 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Kelly Olynykas 13 (6 atk. kam.), Johnas Collinsas 12 (9 atk. kam.), Walkeris Kessleris 11 (11 atk. kam., 2 blok.), Simone Fontecchio 10.