NBA čempionate Jonas Valančiūnas eilinį kartą rinko solidžius statistinius skaičius, bet jo komanda patyrė pralaimėjimą namie.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (13/25) praėjusią naktį savo arenoje 110:123 (31:42, 23:22, 30:31, 26:28) pripažino praėjusio sezono NBA finalininkų Finikso „Suns“ (29/8) pranašumą.

„Pelicans“ vidurio puolėjas J. Valančiūnas per 35 minutes rinko solidų dublį: pelnė 25 taškus (10/16 dvit., 0/2 trit., 5/6 baudų) ir atkovojo 16 kamuolių, taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Mačo šeimininkams nesisekė stabdyti „Suns“ lyderio Devino Bookerio, kuris įmetė 33 taškus bei atkovojo 9 kamuolius. Ketvirtame kėlinyje D. Bookeris pelnė 11 taškų, taip įtvirtindamas komandos persvarą.

Finikso klubui tai vienas geriausių sezono startų klubo istorijoje, jie šiuo metu varžosi dėl pirmosios vietos Vakarų konferencijoje. Tuo metu „Pelicans“ patyrė trečią nesėkmę paeiliui ir Vakaruose yra tik 14-i.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 28 (6/12 trit.), Jonas Valančiūnas 25 (10/16 dvit., 5/6 baudų., 16 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16, Joshas Hartas 15.

„Suns“: Devinas Bookeris 33 (9/18 dvit., 3/6 trit.), Mikalas Bridgesas 23 (5/9 trit.), Cameronas Johnsonas 18, Bismackas Biyombo 16, Jalenas Smithas 12.