Bruklino „Nets“ (27/15) prarado Keviną Durantą, tačiau vis tiek pranoko toli nuo savo vidurkių likusio Jono Valančiūno klubą.

„Nets“ namie 120:105 (32:22, 37:19, 26:36, 25:28) lengvai įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/27).

J. Valančiūnas per 30 minučių pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

K. Durantas susižeidė antrame kėlinyje, kai krisdamas komandos draugas atsimušė į puolėjo kelį. Aikštę rezultatyviausias NBA žaidėjas paliko šlubuodamas, jam bus atliekami tyrimai.

„Pelicans“ jau antrame kėlinyje atsiliko 30 taškų skirtumu ir sužaidė tragišką pirmą mačo pusę – tikslą pasiekė vos 15 metimų iš 44, o kova dėl atšokusių kamuolių buvo pralaimėta 17:27.

Trečiame kėlinyje „Pelicans“ surengė spurtą 11:0 ir sumažino deficitą iki 16, bet Patty Millsas smeigė tritaškį, nutraukdamas varžovų spurtą ir daugiau svečiai nesugebėjo priartėti.

„Nets“: J. Hardenas 27 (15 rez. perd., 8 atk. kam.), P. Millsas 21, C. Thomasas 20, K. Edwardsas 16, K. Durantas ir D. Sharpe’as po 12.

„Pelicans“: B. Ingramas 22, J. Hartas 14, J. Valančiūnas ir H. Jonesas po 13.